Photoblog.pl

Załóż konto

Perfection. 

2009/12/17   

You posses her

« następne   poprzednie »
You posses her

Czasem budzę się w środku nocy i sprawdzam, czy wszystkie części mojego ciała są na miejscu. Przecież w tych chwilach nieświadomych mogłam ulec zdematerializowaniu całkowitemu. Lub mniej.
Mimo lęku ta nieświadomość to wewnętrzny system obronny. Jak wtedy, kiedy (..), tak i ja nie przejmuję się wtedy niektórzymi rzeczami, mój umysł przeprowadza selekcję.
Niepełna syteza uczuć sprowadza nas do prostej decyzji - w tę lub w tamtą stronę. Kierunki przeciwne pokrywać się nie mogą, tak jak trudno zgubić dwie strony medalu.
Dzielenie przez zero nigdy nie wychodziło Ci dobrze. Często mnożysz przez jeden i dziwisz się brakiem efektów. Sam ich nie możesz zwiększyć bez dodatkowych wysiłków (wystarczy jedna dziesiąta.)
Chcę przejść po (...) i usłyszeć głos, który przebrzmiał dawno. Chcę poczuć mróz na policzkach, odnaleźć rzeczywistość poniżej zera Celsjusza.


Zależność przyczynowo-skutkowa rządzi naszym życiem - po prostu staramy się na to nie zwracać uwagi. Czasem się przydaje.

Pragnę, pożądam, odrzucam, manipuluję, odczuwam satysfakcję, nienawidzę, kocham.

Mam nadzieję, że jestem dla Ciebie wsparciem. (a poza tym - buty, buty, buty: Lynch&Louboutin)

3 komentarze
tamboreczka - 19/12/2009 12:14:27
"tajemniczy" - to nie moje zdjęcie, to tylko pochwała twórczości duetu Louboutin&Lynch. Notka nie jest cytatem a moją twórczością, w której niestety musiałam zastosować pewne przemilczenia, aby nie ujawnić zbyt dużo.. :)
tajemniczy - 18/12/2009 21:46:58
To zdjęcie mnie przeraża. Mam cichą nadzieję, że nie jesteś modelką na nim. Buty a i owszem nienajbrzydsze, ale ja się nie znam. Moim zdaniem mało jest śmiertelników, a właściwie śmiertelniczek, które potrafiłyby w tym chodzić zachowując ten sam stan szczęki co przed włożeniem tych szpilek. Jeśli Ty potrafisz-chylę czoła.
Ciekawi mnie skąd cytat[bo po niektórych znakach wnioskuję, że to cytat], który w dużej mierze tworzy Twoją notkę.
Powodzenia i wytrwałości.
mattanjah  - 17/12/2009 21:56:31
jak tam rysowanie :D ?

Najnowsze wpisy

Have strength.. No more.

 

Look how you've grown up

 

and then it just exploded

 

try to be fair

 

who's the fairest of them all?

 

with us it's never off the table

 

closure

 

chodź opowiem Ci bajkę

 

Wszystkie wpisy