Photoblog.pl

Załóż konto

Perfection. 

2012/04/29   

notka sponsorowana

« następne   poprzednie »
notka sponsorowana

Czasami spotyka się ludzi, o których wiesz, że będą w Twoim życiu zawsze. Czasem bardzo marginalnie, raz na rok, wirtualnie, przychodzą, odchodzą i zapominają; czasem codziennie i wręcz nachalnie.

Czasem, w najbardziej pochmurny dzień roku napiszą i sprawią, że poczujesz się tak, jakbyś miała znowu 15 lat i jedynym problemem były przybrudzone białe etniesy i 36 stopni w cieniu. Boisko do kosza i sprytnie kupiona puszka podłego piwa.

 

Przyjaciel nieoceniony. Pamiętam, że kiedy go poznałam byłam przekonana, że nigdy w życiu nie spotkam nikogo równie irytującego. Ale zaimponował mi prośbą o pomoc w poderwaniu mojej koleżanki. A potem już został, rozśmieszając mnie do łez co drugi wieczór swoim czarnym, pełnym sarkazmu humorem.

 

Zawsze jakoś byłeś, nienachalnie, mimochodem. Wtedy kiedy mój dom był wiecznie pełen ludzi spragnionych moich naleśników, ale też w ciepłe letnie wieczory, ucząc mnie zainteresowania rzeczami niejednoznacznymi kiedy robiliśmy setne kółko spacerując wokół tych samych miejsc. Ja dopiero od Ciebie usłyszałam o Tesli, niesamowite, swoją drogą.

 

Wiem, to się wszystko jakoś rozmyło. Drogi się rozchodzą, ciężko pogodzić nowe towarzystwa, znajomych, tematy. Ale wiem, że mogę nie rozmawiać z Tobą miesiącami, żeby potem zacząć temat dokładnie w tym miejscu, w którym go przerwaliśmy. Masz niesamowitą moc bagatelizowania moich problemów i pokazywania mi, jak bardzo są błahe. I ja wręcz widzę te Twoje hipotetyczne fanki dobijające się do okien i mam przed oczami to, jak Krągiel siedzi z miską na głowie a Ty szukasz rekinów z Jurassic Parku wśród siedlisk zła..

 

Nie mówię tego nigdy, przepraszam, ale dziękuję, że jesteś. Że czasem mówisz mi o rzeczach kompletne absurdalnych, i że nagrywasz mi życzenia urodzinowe po których ja płaczę jak głupia, i że nie zepsuła Cię ta cholerna rzeczywistość tak jak zepsuła mnie. I dziękuję, że pamiętasz o mnie, kiedy ja gubię się w sprawach codziennych.

 

To jest świetne, nieocenione.. Wiedzieć, że odezwiesz się, zaczynając pretensjami gdzie, do cholery, jest moja notka na blogu o Tobie?!...

 

 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Have strength.. No more.

 

Look how you've grown up

 

and then it just exploded

 

try to be fair

 

who's the fairest of them all?

 

with us it's never off the table

 

closure

 

chodź opowiem Ci bajkę

 

Wszystkie wpisy