>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 16 WRZEŚNIA 2012 , exif
105
Dodano: 16 WRZEŚNIA 2012

stare, dobre czasy ;)  2 lata temu ;)

 

 

 

lubię wspominać te dobre dni i uśmiechać się do sufitu, 

lubię sobie popłakać, lubię też usiąść na parapecie i oglądać gwiazdy,

lubię też jak jesteś, wiesz ?

 

 

 

 

Komentarze

~gembi Jak jo tu wyszla. ;D haha xd
17/09/2012 21:06:53
talenstwo faaajnie ;*
18/09/2012 10:21:37

pokerstar nic sie nie zmienily :D
16/09/2012 12:21:25
talenstwo wiecznie piękne i młode hah
16/09/2012 16:59:37
kwarta lecz osobno :C
16/09/2012 22:45:43
talenstwo num :(
18/09/2012 10:21:22

Informacje o talenstwo


Inni zdjęcia: tss toujourspurJa pattusia91gd;) pattusia91gdPatki pattusia91gdTaka Ja :)) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd:) pattusia91gd1865 akcentovaParafia św Piotra i Pawła bluebird11