>
stare, dobre czasy ;) 2 lata temu ;)
lubię wspominać te dobre dni i uśmiechać się do sufitu,
lubię sobie popłakać, lubię też usiąść na parapecie i oglądać gwiazdy,
lubię też jak jesteś, wiesz ?
Inni zdjęcia: tss toujourspurJa pattusia91gd;) pattusia91gdPatki pattusia91gdTaka Ja :)) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd:) pattusia91gd1865 akcentovaParafia św Piotra i Pawła bluebird11