Photoblog.pl

Załóż konto

Bądź sobą! 

2023/03/27   

 

« następne   poprzednie »

Jeszcze tylko 10 dni i jadę do polskiiiii! Ale się cieszę :D po moich pobytach stwierdzam, że najlepsze wyjazdy to takie na tydzień, akurat posiedzę z rodzinką i zdążę zatęsknić za domem, już raczej nie wybiorę się na dłużej niż 2 tygodnie, holidejsy w grudniu na 3 tygodnie to była katorga, możliwe, że spowodowane to było tym, że każdy wyjechał, nie było się z kim zobaczyć, a jak był ktoś na miejscu to jakoś tak wyszło, że nie wyszło wcale. Dlatego tym razem jadę, posiedzę na spokojnie w domu, odpocznę i będzie git.

 

Do tego wczoraj była szkolna impreza, wkrecili mnie na wywiad do telewizji, także być może patrzycie na wschodząca gwiazdę hahahah. Ogólnie dużo planów, dużo się dzieje i jakoś tak ten rok ciągnie mnie w górę, chociaż ostatnio ciężki czas.

 

 

No i złożyłam te dokumenty na obywatelstwo, pani w okienku sprawdzała czy Polska jest w unii hahahaha xd myślę, że wystarczy już czekać tylko na decyzję i kwestia czasu kiedy będę mogła wyrobić nowy dowód. W sumie dobrze się złożyło, bo i tak musiałabym w tym roku wyrabiać nowy, muszę zobaczyć jak sytuacja z moim polskim.

 

I tak to moi drodzy, a co u was?

4 komentarze
padholder  - 18 godz. temu
o jakie obywatelstwo się starasz ?
szpindaa - 11 godz. temu z telefonu komórkowego
Belgijskie

sweeeeeettt  - 20 godz. temu z telefonu komórkowego
Oj tak...mnie też męczą wyjazdy do domu do PL dłuższe niż na kilka dni... Niby się tęskni i ciągnie do domu a po kilku dniach brakuje już tej codzienności i swojego kącika


szpindaa - 19 godz. temu z telefonu komórkowego
Dokładnie tak! I słyszę to od wielu osób

Najnowsze wpisy

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wszystkie wpisy