Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 26 MAJA 2023 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 71

Przychodzi taki okres w życiu .. gdy rozglądasz się wokół i za siebie ..gdy popatrzysz w tył i przód.. wtedy się zatrzymujesz i już wiesz że to drzewo które teraz widzisz to właśnie Ty .. po jednej stronie słońce a po drugiej cień ..ciemność..strach..smutek i żal ..

 

Czasem zastanawiasz się .. co robisz źle ..dlaczego właśnie taki jesteś.eh to tylko czasem . Kiedyś było czasem.. teraz robisz to każdej wolnej i samotnej chwili .. od środka jakby rozwala Cię strach..a może złość .. może to też jakiś objaw nerwów na które pracowałeś przez cały czas wbijaniu sobie do głowy że to tylko Twoja wina ?

 

W życiu mieliśmy uczucie szczęścia miłości .. piękne uczucie prawda ?..

Uśmiechasz się :)

Cieszysz się każda sekunda życia bo właśnie wtedy postrzegasz i szanujesz swoje życie i każdą minutę która nam ucieka ..

 

Nigdy nie dopuszczaj myśli do siebie ..że to Twoja wina ..że jesteś tam sam jak to drzewo ..użalając się ..nic nie zmienisz ..nie ruszysz z miejsca a co gorsze pójdziesz bardziej w ustronie miejsce z którego nie wyciągnie Cię już nikt ..

 

Życie nie kończy się na jednym zwątpieniu czy nieszczęśliwej miłości ..życie zaczyna się wtedy jak potrafisz pokochać na nowo i cieszyć się życiem jak kiedyś..

 

"Oddycham, jesteś powietrzem Zmieniłaś depresje w szczęście"

 

 

Kiedyś byłaś ...

Już jest ktoś inny :)

 

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika szpicus93.