Photoblog.pl

Załóż konto

CYTATY I OPI$Y :) 

2014/01/27   

585.

« następne   poprzednie »
585.
Kategoria:
Opisy.

 

 

U mnie już ferie a u was? :) 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4uOxUv5ivkE#t=10


A kiedy go obejmowała zamykała oczy ze szczęścia. Miała racje <3 


 Niech zgadnę, siedzisz w domu i myślisz o nim? 


Miał na sobie te same rzeczy, co poprzedniego dnia, pogniecione i zaniedbane. Była to dziwnie- przypadkowa myśl, która sprawiła, że chciałam robić głupie rzeczy, jak czesanie jego włosów i wybieranie mu odzieży na każdy dzień. I wtedy nakarmić go. I przytulić. I pocałować. I w duchu przewróciłam oczami. 


 Za mocno Cię kocham, by Ci tego nie mówić.


 (...) po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na przedmiot, nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość, jej niezdolność do walki ze światem, nad którym pozornie dominowała, choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziała. 


 Nikomu nie powiem jak obracasz mój świat. Nikomu nie powiem jak Twój głos jest moim ulubionym dźwiękiem <3


 Jedwab jego ust przesunął się po moich. Serce fiknęło mi kozła w piersi. Zaciskałam razem dłonie, które nagle stały się lodowate. Oczy zaczęły mnie piec, tak jak wtedy, kiedy zbyt szybko piję colę. Fala ciepła przelała się przez moje ciało, a po niej w mojej głowie nastąpił wybuch sztucznych ogni.  


   Zazwyczaj nie chodzę w markowych ciuchach. Nie spędzam dwóch godzin przed lustrem i nie zapierdalam w dwumetrowych obcasach. I to Cię boli. Bo ja nawet w ubraniu ze szmatexu, bez makijażu i w chodzonych trampkach jestem lepsza od Ciebie dziewczynko.


To jest tak silne, znów tak bardzo tego chcę.


 Kocham Cię, kocham Cię każdą swoją żyłą, każdym swoim włosem, obojgiem uszu i oczu, dziurkami od nosa, skoliozą, paranoją, mózgiem, stopami, jesteś dla mnie wszystkim, klejnocie, góro cukru! Uciekajmy, mamy jakieś pieniądze, znajdźmy jakiś motel, kupmy odgrzewaną pizzę z mikrofali i frytki, a przede wszystkim dwie butelki wina, i wjedźmy do wanny, umyję Cię, wytrę ręcznikiem, położę do łóżka, i zacznę całować, i mówić Ci, opowiadać cały świat, całować Cię w usta, szyję, nos, oczy, czoło, uszy, splot słoneczny, ręce, palce, paznokcie, łokcie, pępek, brzuch, kolana, stopy, łydki, kostki, pachwiny, duszę, obejmiesz mnie nogami i chuchniesz mi w twarz srebrem, zamienisz mnie w księcia, ja Ciebie w kobietę, Ty mnie w mężczyznę, zamienimy świat w lunapark, zło w mrożoną oranżadę, wojnę w popcorn, nienawiść w papierosa po obiedzie, Jak dwa plus dwa równa się pięć. Nie ma mnie bez Ciebie. 


  Naprawdę cieszę się, że widzę Ciebie znów, choć było tyle ciężkich chwil, tyle niepotrzebnych słów. Tyle emocji złych, naprawdę mocnych słów i nieudanych prób, przegranych ciężkich prób. Naprawdę cieszę się, że patrzę w Twoje oczy znów, że rozmawiamy dziś, dziękuję, że dziś przyszłaś tu. Bez Ciebie wszystko było dla mnie tak nieważne, naprawdę kocham Cię.. Naprawdę. 


 [..] Czekaj na tego, który stale powtarza ile dla niego znaczysz i jakim jest

Szczęściarzem mając Ciebie, kochaj tego, który kocha Ciebie prawdopodobnie będzie kochał Cię zawsze.


  Kocham kocham kocham kocham kocham Cię. <3


 Chciałabym wysłać mu pustego sms czy kropkę na gadu, cokolwiek. Tylko po to, żeby być przez minutę główną myślą w jego głowie. 


 Kurwa, życzę Ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce, a sumienie mówiło 'widzisz kurwa, pojebańcu? Ona cie kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć .  


 Ten schemat będzie Sie powtarzać.. alkohol, my... będziesz blisko. Rano aspirynę połkniesz zapomnisz mnie, a ja głupia będę odtwarzać obrazy tamtej nocy.


 Gdy patrzę w Twoje oczy, wiem, że nie chce już niczego szukać, że nie chce nigdzie iść, chce mieć Cię tutaj dziś :*


 Dzisiaj możesz pożegnać się z tym, że facet będzie patrzył Ci głęboko w oczy, bo zamiast tego wzrok będzie kierował na dekolt. Zamiast pocałować Cię w dłoń uściśnie pośladek z cwaniackim uśmiechem. Jest tak odkąd pamiętam, więc ja też mam prawo patrzeć się bezwstydnie na męskie tyłki i w wulgarny sposób wyrażać swoją opinię na ich temat.

 

 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

585.

27/01/2014 11:12:38

584.

22/01/2014 18:51:59

583.

21/01/2014 18:35:38

582.

21/01/2014 18:08:26

581.

21/01/2014 17:43:49

580.

01/01/2014 15:02:27

579.

20/11/2013 12:05:20

578.

18/11/2013 13:17:35

Wszystkie wpisy