photoblog.pl

Załóż konto
Dodano: 23 CZERWCA 2022

Tego zdjęcia tu jeszcze nie było ;)

Dziś mijają nam 4 lata wspólnego życia jako mąż i żona. 4 lata lepszych i gorszych dni, 4 lata wzlotów i upadków, ale najważniejsze że zawsze idziemy w tą samą stronę i wspieramy się we wszystkim wzajemnie. Mój mąż, mój przyjaciel, mój kompan, moja opoka, moje szczęście. I chociaż czasami wkurza mnie jak nikt inny na świecie i niekiedy żremy się jak pies z kotem i niekiedy iskry lecą, to zawsze dochodzimy do porozumienia i kocham Go najbardziej na świecie. I strasznie mi smutno, że nie możemy spędzić tego ważnego dla nas dnia razem, ponieważ mój mąż siedzi w delegacji... Ale odbijemy sobie w weekend spędzając czas razem i świętując z przyjaciółmi.

 

Cieszyłam się w poprzedniej notce, że kolega niedługo wróci z ponad dwu miesięcznego zwolnienia chorobowego, ale jednak się na to nie zapowiada... Na razie ma przedłużone do końca miesiąca, a prawdopodobnie nie będzie to jeszcze koniec... Już po woli zaczyna brakować mi na to słów i nerwów...

Tymczasem u nas pogoda zaczyna dopisywać, uwielbiam gdy termometr pokazuje powyżej 25 stopni, mimo że wszyscy dookoła mówią że jestem szalona uwielbiając takie temperatury ;p kocham słońce, kocham ciepło i taka pogoda daje mi powera i kopa do życia, aż chce się rano wstać z łóżka. A popołudniami relaksuję się podlewając nasze drzewa, kwiaty, owoce, krzaczki na działce. Uwielbiam gdy przyroda budzi się do życia, uwielbiam patrzeć jak wszystko rozkwita i dojrzewa, jak z pączków robią się kwiaty a z kwiatów owoce, jest cudownie!

 

 

 

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia ojca tato.

Komentarze

Photoblog.PRO cotidianae Oooj, widzę, że mieliście deszczowo w dniu ślubu. Wszystkiego dobrego na kolejne lata! My w tym roku będziemy mieli już rocznicę drewnianą :D. Również kocham upał, w pracy jestem obecnie najciemniejsza, koleżanki zazdroszczą tego jak szybko i mocno się opalam i nie chcą wierzyć, że zawsze robię to stosując filtr SPF 50 :P.
23/06/2022 21:24:39
Zobacz wszystkie odpowiedzi: 13
Photoblog.PRO kasiamisiek Nie zazdroszczę jej ,bo nie ma czego jej zazdrościć ;) mam dystans ;) i nie nie wchodzę na jej bloga, wiem to od innych osób ;)
28/06/2022 8:06:39
Photoblog.PRO kasiamisiek Widać,że jesteś jak Paulina ;)
Pozdrawiam
28/06/2022 8:08:12
Photoblog.PRO kasiamisiek I lepiej nie pisz nic jeśli masz zamiar napisać coś głupiego ;)
28/06/2022 8:09:54
Photoblog.PRO szewcowa Skoro wiesz to od innych osób to musi Cię bardzo interesować Jej życie skoro tego słuchasz. I nie jestem taka sama jak Paulina, jestem zupełnie inna i mimo że od niej starsza to jeszcze dużo mi do niej brakuje.
Z Twoim ostatnim zdaniem się zgadzam, jeśli chcesz napisać coś głupiego to nie pisz nic, a póki co nie zobaczyłam od Ciebie żadnych konkretnych argumentów przeciwko Paulinie bądź mnie...
28/06/2022 12:13:33
Photoblog.PRO kasiamisiek Nie będę już pisać..
Pozdrawiam
28/06/2022 12:15:06

Informacje o szewcowa


Inni zdjęcia: Oli karotka13Ja naciusia1989Ja naciusia1989Jutro popłyniemy daleko elmarTaka juz ta Warszawa. ezekh114Kwiaty kzyhKwiaty kzyhKwiaty kzyhKwiaty kzyhJesiennie fotografiatoskalpelduszy