Photoblog.pl

Załóż konto

OPISY :D 

2011/12/13   

17..

« następne   poprzednie »
17..

 

 spotkałam Cię na korytarzu. stałeś oparty o parapet jednocześnie rozmawiając z kolegami. zatrzymałam się na chwile i zerknęłam w twoją stronę . spojrzałeś na mnie a po chwili ruszyłeś w moim kierunku. serce zabiło mi mocniej , tak bardzo pragnęłam twojej obecności , jednocześnie byłam na Ciebie zła ,że znów to robisz.. zatrzymałeś się tuż przede mną i spojrzałeś mi w oczy. -ej mała , co jest? - uśmiechnąłeś się i pogładziłeś mnie po policzku. jedyne na co w tej chwili miałam ochotę to przytulić cię i błagać ,żebyś wrócił. - kocham cię - wyszeptałam. przyłożyłeś palec do moich ust a po chwili złożyłeś na nich krótki pocałunek. - wiesz dobrze ,że to co było między nami jest już skończone. na zawsze . - na twojej twarzy ponownie zagościł uśmiech , odwróciłeś się i wróciłeś do kolegów. - nienawidzę Cię! - krzyknęłam nie zważając na obserwujących nas ludzi. -nienawidzę ! -wyszeptałam ze łzami w oczach.

__________________________________________________________________________________________________________

Leżysz po północy obok niej na ciemnozielonej trawie, otulony mgłą i jej perfumami. Otacza Cię cisza drgającego powietrza. Błądząc opuszkami po jej uśmiechu widzisz niebo i najpiękniejszą gwiazdę jaką kiedykolwiek widziałeś- ją. Wyobrażasz sobie pocałunki z nią, namiętne, wstydliwe, wyrażające tak wiele. Jesteś w stanie zrobić wszystko, nawet położyć się i umrzeć dla niej. W końcu zaczynasz uczuciem dotykać jej serca. Kładziesz dłoń na jej dłoni, widzisz siebie i jej źrenice, wpatrujące się w Twoje oczy, a na swych ustach jej lekki ruch warg, który jest cenniejszy, od milionów gwiazd na niebie, które widziałeś wcześniej. Czujesz jak wasze ciała są połączone ze sobą. W końcu zatrzymujesz się i nie zwracasz uwagi na nic, tylko na to, że jest w Ciebie wtulona. Chwytasz jej dłoń mocniej i słyszysz coraz szybsze bicie jej serca. Pytasz, dlaczego tak nagle przyśpieszyło jej serce, a jej odpowiedź wzrusza Cię bardziej, niż jakiekolwiek zdanie, które mogłeś usłyszeć .

__________________________________________________________________________________________________________

Ona, jako przeciętna dziewczyna, nie wyróżniała się niczym. Miała kochającą rodzinę, dom i przyjaciół. Dziewczynki zazdrościły jej urody, choć nigdy nie należała do osób szczupłych. Odkąd pamiętała, zawsze miała problemy z wagą, co było jej ogromnym kompleksem. Nie tolerowała, gdy ktoś odnosił się do niej w sposób podkreślający nadmiar tłuszczyku, przecież nikomu nie sprawiało to przyjemności. Jednak jej twarz- pełna, z zadartym noskiem, ciemnymi niczym węgiel oczyma i uroczymi dołeczkami w policzkach- sprawiała, że zdobywała serca chłopców w mgnieniu oka, a wszystko dopełniał niesamowity charakter. Rodzice nazwali ją Nina, za co miała do nich ogromny żal. Nie znosiła tego imienia, gdy tylko je słyszała, odczuwała wrogość do osób, które ją spłodziły. Teraz, już jako nastolatka, wykorzystywała swoje atuty, jak tylko potrafiła. Gdy przeciągnęła rzęsy tuszem, a usta błyszczykiem- miała każdego. Wystarczył jeden z jej olśniewających uśmiechów, przy którym odsłaniała biel prostych zębów z niewielką szparą pomiędzy górnymi jedynkami, co według innych- dodawało jej uroku. Osobiście nie potrafiła go w niej ujrzeć. Z mężczyznami utrzymywała bliskie kontakty, od dziecka bardziej im ufała, wiedząc, że są tolerancyjniejsi od kobiet. Miała w nich oparcie, dlatego wolała pozostać przy stosunkach czysto przyjacielskich, co nie jednego raniło. Tych, z którymi była, było niewielu. Jej związki nigdy nie trwały długo, gdyż nie potrafiła szczerze pokochać swojego partnera... Powód? Swoim uczuciem żywiła innego chłopca. Kolegę, którego znała prawie 10 lat. Po 8 tak na prawdę zrozumiała, że go kocha. Wiedziała, że jest to coś wyjątkowego- jej uczucie nie zanikało, wręcz przeciwnie, rosło z każdym dniem, spojrzeniem, dotykiem. Dotykiem, który sprawiał jej przyjemność. I nie była to przyjemność z podtekstem seksualnym. Wraz z jego dotykiem, czuła się bezpiecznie i niewinnie, przy czym miała ochotę obdarzyć go namiętnym pocałunkiem, ale wiedziała, że nie może sobie na to pozwolić. Czasem sama się sobie dziwiła, że tak bardzo ją pociąga, skoro miała na pęczki tak zwanych 'ciach'. Jej wybranek, zwany Luke, był przeciętnym nastolatkiem, wysokim, dobrze zbudowanym, aczkolwiek- nie mającym nic wyjątkowego w wyglądzie, zatem wiele nadrabiał charakterem. Nina nie potrafiła spędzać z nim czasu, będąc smutna- potrafił w mig poprawić jej humor, czego nikt dotychczas nie osiągnął. Była w siódmym niebie, gdy tylko łapał ją w tali, próbując ją przesunąć. Wszystko, co było z nim związane- stawało się magiczne.

Teraz pewnie myślisz: "Kurda, jaka ona jest szczęśliwa!". Tymczasem, dziewczyna nie potrafi ujawnić swoich uczuć, wewnętrznych przeżyć. Codziennie bije się z myślami, jak wyjść z tej sytuacji z twarzą a zarazem i z Łukaszem, co w danej chwili było jej marzeniem, ukrytym w samym centrum jej małego serduszka. Wszystkie te czynniki sprawiają, że owa zakochana chodzi przybita i poddenerwowana, przez co traci kontakt z rodziną. Pozory na prawdę potrafią zmylić człowieka, nie sądzisz? Przez nie

nie potrafimy pomóc drugiemu człowiekowi w bólu i cierpieniu.

  __________________________________________________________________________________________________________

 

  

Klara. Zwyczajna uczennica II gimnazjum. Nie wyróżniała się niczym. No może tylko jej styl - glany, czarne ciuchy, w słuchawkach ciężka muzyka. Ale miała wielu przyjaciół. Tych prawdziwych, którzy byli przy niej w każdej chwili i tych fałszywych, którzy stopniowo odchodzili. Wiele też przeżyła. Zostawił ją chłopak, którego pokochała jak nikogo innego. Nie mogła uwierzyć, że to był koniec. Chodziła załamana, jej podkrążone oczy były ciągle czerwone od płaczu. Nie miała na nic ochoty. W szkole nie chciała z nikim rozmawiać, chodziła tam i z powrotem ze słuchawkami w uszach. Tylko ci najbliżsi wiedzieli co się dokładnie stało.  Od tego momentu minęły dwa miesiące. Nadchodził adwent. Stwierdziła, że chociaż raz zrobi sobie jakieś postanowienie, które brzmiało 'NIE ZAKOCHAM SIĘ W NAJBLIŻSZYM CZASIE'. Chciała tego dotrzymać. Nie oglądała się za nową miłością, bo bała się kolejnego cierpienia. Nie chciała kolejny raz zarywać nocy ze łzami lejącymi się z jej ciemnobrązowych, dużych oczu. Jej przyjaciele też mieli dość oglądania jej smutnej twarzy.  Któregoś dnia podeszła do niej koleżanka z innej klasy. Spytała, co sądzi o pewnym chłopaku o imieniu Tobiasz. Klara ją wyśmiała, bo wiedziała, że przecież nie ma opcji, żeby coś z tego było. W ogóle nie był w jej typie. Ona ciągle myślała o tamtym. Ale w końcu Tobiasz zdobył numer Klary i napisał do niej. Na początku dziewczyna nie wiedziała, czy ma odpisywać, ale pomyślała, że przecież można znaleźć jakiegoś fajnego kumpla, dlatego odpowiedziała na wiadomość. Zaczęli częściej rozmawiać, poznawali się bliżej. Któregoś dnia Klarę zaciekawiło, dlaczego chłopak do niej napisał. Spytała go o to. Początkowo nie chciał nic powiedzieć. W końcu udało się jej wszystko wydusić. Dowiedziała się, że podoba się Tobiaszowi... Nie wiedziała co ma z tym wszystkim zrobić. Opowiedziała mu historię o jej poprzedniej nieciekawej przygodzie. Chłopak, słysząc to wszystko powiedział, że nie mógłby jej czegoś takiego zrobić, lecz jeśli będzie trzeba, to poczeka, aż Klara będzie gotowa na nowy związek. Nadal utrzymywali kontakt. Między nimi zaczęło się coś dziać. Nadeszły Mikołajki. Postanowiła kupić mu prezent. Ona też dostała coś od niego - pluszowego misia. Poszli na spacer, porozmawiali i Klara musiała wracać do domu. Wykąpała się, wzięła misia i położyła się w łóżku. Było coś koło północy. Wzięła telefon i z uśmiechem na ustach napisała smsa: "Leżę sobie właśnie z moim małym Misiem i myślę o dużym Misiu, który pewno już śpi. Mały Miś podpowiedział mi, że chyba między mną, a dużym Misiem zaczyna się układać i doradził, że nie mogę zmarnować takiej szansy. I mówi mi jeszcze tutaj, że może się udać. Nie wiem co o tym sądzi duży Miś, ale mi to pasuje. Słodkic

8 komentarzy
kwasnamalinkaa  - 17/12/2011 16:34:32
Fajne . ; *
admirerofdogs  - 15/12/2011 13:25:46
fajne
meetmeisdestiny  - 14/12/2011 18:33:00
supeeer ;)
wbij ;D
handmoonx3  - 14/12/2011 17:47:34
: )
aleksa2212  - 14/12/2011 17:11:09
fajne ; )
Wbij nowe ; )
damian744  - 13/12/2011 18:22:15
Fajne :D
+ dodaję klikam 'fajne' i zapraszam częściej ! ; *
madridistkaaa  - 13/12/2011 17:16:29
świetne opisy ;)
zapraszam <3
michaelxjackson  - 13/12/2011 16:20:04
super ;)

Najnowsze wpisy

Wpis swiatpelenopisow

12/11/2012 19:17:52

Wpis swiatpelenopisow

19/08/2012 15:52:18

Wpis swiatpelenopisow

18/08/2012 19:12:34

Wpis swiatpelenopisow

16/04/2012 15:19:12

Wpis swiatpelenopisow

15/04/2012 0:43:46

Wpis swiatpelenopisow

12/04/2012 21:15:24

Wpis swiatpelenopisow

12/02/2012 17:41:55

; )

27/01/2012 21:54:04

Wszystkie wpisy