Dziewczyno! Nie martw się jeszcze znajdziesz takiego, który rozmaże tylko twój błyszczyk, a nie tusz do rzęs.
Mój problem polega na tym, że za bardzo się przywiązuję do ludzi, którzy potem mają na mnie wyjebane, a później płaczę i nie umiem mieć twardego serca i też się na nich wypiąć.
Najbardziej nie lubię tych momentów, gdy przechodzi obok mnie ze wzrokiem wbitym gdzieś w ziemię.
Spojrzała przez okno , na biały świat , w którym odbijały się gwiazdy. Poczuła w kieszeni wibracje , na monitorze wyświetlało się już 5 nieodebranych wiadomości , wszystkie znała dostawała takich tysiące , za każdym razem od równie przystojnych i wspaniałych zakochanych w niej po uszy kolesiach , wiedziała , że powinna wybrać któregoś z nich , mieć na niego wyjebane i być już zawsze szczęśliwą , ale nie potrafiła , zamiast tego usunęła wszystkie i wysłała smsa do niego.
Przekonałam się, że gdy bardzo pragnę o Nim nie myśleć, to po prostu nie myślę. Szkoda tylko, że to "niemyślenie" w dzień uderza we mnie w nocy, ze zdwojoną siłą. Wtedy to już za cholerę nie mogę przestać o Nim myśleć..
Świadomość, że muszę przejść resztę życia bez Niego, przekracza moją wytrzymałość.
Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy, okazuj jej to na każdym kroku. Kiedy zobaczysz, że jest smutna, pocałuj ją lekko w usta, wiesz że to lubi. Kiedy widzisz, że jest zdenerwowana pocałuj ją namiętnie w szyję - wiesz że to kocha. Kiedy idziecie razem, łap ją za rękę jak najmocniej tak by miała pewność że nigdy jej nie puścisz. Kiedy chce być sama - nie pozwól jej na to, zazwyczaj robi głupoty, z resztą tak naprawdę ona nie lubi być sama. Pieść jej dłonie, jeździj po jej rękach opuszkami palców - przeszywa ją wtedy przyjemny dreszcz. Kiedy mówisz jej, że ją kochasz patrz jej w oczy, tylko wtedy będzie wiedziała że mówisz prawdę. Mów jej co Cię w niej denerwuje a co w niej uwielbiasz - będzie wam lepiej. Bądź romantyczny, ona bardzo lubi kwiaty z pola i świeczki. Nie zabraniaj jej robić tego co lubi to ją irytuje. Nie rań jej, ona już wiele razy cierpiała, to w tobie znalazła idealnego chłopaka i przyjaciela, nie chce Cie stracić, chociaż często narzeka..
~ Ann .
Inni zdjęcia: Pamiętniki z wakacji bluebird11:) dorcia2700:* patrusia1991gd19.7.25 inoeliaZiew Ziew ;) svartig4ldur... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24