Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 22 LIPCA 2022 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 88

Upały po 35 stopni .. wychodzimy tylko wieczorami, bo nie można funkcjonować. Tylko pomidorry i ogórrki się cieszą.

W gminie jest zakaz używania wody z wodociągów do podlewania ogrodu, cieszę się, że mamy studnię. Jeszcze bardziej się cieszę, że sezon na chrabąszcze się skończył i nie trzeba wieczorem zakładać kaptura- kto ma włosy, ten wie.

Damian odkrył nową pasję- koszykówkę. To dziecko czynów, lubi sport i wycieczki każda aktywność go cieszy. Ale żeby nie było za pięknie, to gry komputerowe też lubi. Komputer go ciekawi, ostatnio doszedł do tego, jak założyć serwer do gry z kolegą, bo ja niestety nie umiałam mu pomóc :P poza wybitym przy piłce palcem wszystko jest ok :)

Oliwia rozmiłowała się w sztuce, co mnie cieszy. Książki kocha wciąż najbardziej na świecie, a z wypadu do Krakowa przywiozła ichh kilkanaście, bo trafiła na "super okazję " :)

Powoli szykuje się na obóz. Do walizki, którą bierze mogłaby wejść i śmiało wystarczyłoby jej miejsca na rozprostowanie nóg. Coś czuję, że zrobi jakiś pokaz mody alternatywnej. :) na obóz jedzie też,jej dalsza kuzyneczka i mam nadzieję, że bliżej się poznają i fajnie spędzą czas :)

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika sweetnusia.