photoblog.pl
Załóż konto

Jest i nasz mały przystojniak. Nasz Gustaw oszalał z miłości do nowego przyjaciela. Momentalnie stał się taki dorosły i odpowiedzialny. Bawił się z nim uważając , żeby nie zrobić mu krzywdy. Wszyscy szczęśliwi , że maluch jest w domu. Udało mi się do końca utrzymać w tajemnicy , że zawita w domu maluch. Pod koniec tygodnia już nie mogłam się doczekać i już bardzo chciałam go zobaczyć. Na szczęście nadeszła sobota i w końcu dotarł. Taty urodziny wypadły bardzo fajnie. Widać było , że był szczęśliwy i zadowolony , że spędza je w takim towarzystwie. Kocham go najbardziej i wiem , że on jest ze mnie zawsze dumny. Zawsze mnie wspiera i stara się pomóc kiedy tego potrzebuję. Nie znam drugiej bardziej przychylnej mi osoby,która zawsze by tak o mnie dbała i się martwiła jak on. Zawsze kiedy myślę o tacie to oczy mi się automatycznie pocą*,* Nie wiem czemu tak jest ,ale nie mam tak z żadną inną osobą. Znów choroba krąży koło mnie ,mam nadzieję że jej nie ulegne. 

Jutro planuje pójść pierwszy raz na siłownię po tak długiej przerwie... Teoretycznie powinnam najpierw pójść jeszcze do fizjo i to potwierdzić,ale boję się kolejnego bana. Więc postanowiłam , że zacznę tak delikatnie ,ale jednak zacznę. Od kwietnia planuję wrócić też do biegania... A to dlatego od kwietnia bo pogoda będzie dla mnie mniej groźna.

Ostatnio czuję konkretne osłabienie organizmu wynikające z przewlekłego  przemęczenia i pobytów w szpitalu. Powiedziałam już sobie , że teraz czas na regenerację. Poza powrotem do aktywności na tapetę ma wejść jeszcze zdrowsza dieta,wlewy witaminowe i na pewno masaże bo kręgosłup jedzie już na ostatnich obrotach. 

 

Życzę wam zdrowego i słonecznego tygodnia :*

 

 

 

 

Dodane 3 MARCA 2024 ze strony mobilnej
232
Photoblog.PRO coffeebean1 Ale słodki:) Niech się dobrze chowa :)
04/03/2024 18:39:46
Photoblog.PRO judgaf Hej, córki mają szczególne miejsce w sercach ojców :) Oczywiście dla synowie też mają swoje miejsce, może mnie wygodne ale też kochane. Gratulację urodzinowe dla Taty. 6 dyszek to już coś. Do 10x10 jeszcze dużo fajnego czasu przed nim. Miłego tygodnia i Tobie :)
04/03/2024 6:49:33
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika sweeeeeettt.

Informacje o sweeeeeettt


Inni zdjęcia: Tumult. ezekh11421.04.24 emoheroineWiatrochron Praski wittchen3;) virgo123;) virgo123PiS Konfederacja koalicja konfederacjatosyfWymiana spostrzeżeń konfederacjatosyfJaskiniowe poglądy Mentzena konfederacjatosyfJa :* patrusia1991gdJa :* patrusia1991gd