Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 26 LISTOPADA 2022 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 480

Wczoraj było ciężko ,ale pozytywnie!

Urlop minął w mgnieniu oka... Za to mogłam w końcu posiedzieć w moim cieplutkim domu z rodzicami. Cieplutkim dlatego,że wyjatkowo to ciepło ,nie tylko buchające z kaloryfera poczułam. Było tak jak kiedyś.... Przedpołudniowe kawki z mamą , wspólne gotowanie, bieganie z tatą po marketach budowlanych, wspólny spacer. Byliśmy też u Cioci, u której nie byłam 11 lat ... Mój mechanik jak zwykle mnie nie zawiňdł i w swoim napiętym grafiku znalazł czas na moje auto. Lubię też z nim pogadać bo zawsze jest wesoło . Bardzo pozytywna i miła osoba. Dobrze się takimi otaczać.

Wymiziałam Alberta na zapasów do świąt, ale już za nim tęsknie:(

Czaruś mam nadzieję że spędzi z nami jeszcze te święta...ma już 15 lat o widać że z dnia na dzień jest coraz bliżej tęczowego mostu :( Mimo to walczy i zawsze jest radosny na nasz widok.

 

Czwartem- pierwszy dzień po urlopie zaskoczył mnie miłym powitaniem ze strony nie tylko mojego teamu ale też ludzi z innych teamów. Sam majster również się ucieszył co było bardzo budujące. Miałam straszną misję przez1,5 h biorąc udział w nagrywkach dla innego koncernu z którym współpracuje nasze. Wszystkie oczy skierowane były na mnie ,łącznie z kamerą i aparatem. Na szczescie na koniec po przejrzeniu materiałów okazało się że wszystko zostało zrobione idealnie ;) nie zapomniałam przez ten czas o żadnym detalu w takcie a manipulator okazał się być moim sprzymierzeńcem.

Wczoraj na świątecznym spotkaniu chłopaki byli że mnie dumni i wielokrotnie powtarzali że spisałam się idealnie! Trochę mi ulżyło...

 

Wczorajsze spotkanie wiązało się z dużym stresem i obawami czy pójść bo mieli tam być wszyscy ... Na szczęście poszłam, na szczęście bo byli wszyscy moi najlepsi kumple a Ci którzy mnie "krępowali" nie pojawili się. W ten sposób pograliśmy w kręgle,pojedlismy i popiliśmy w swoim zaprzyjaźnionym gronie. To zdjęcie będzie kiedyś dla mnie pamiątką... Jak będę już w PL. Panowie powiedzieli wczoraj , że jak wyjadę to nie będą tęsknić,tylko pojadą do PL i przywiozą mnie Spowrotem :) Uwielbiam ich! Przy nich nie czuje się inna... To są moi Ludzie

 

 

Toksycznym ludziom już powiedziałam Pa Pa! Nie pozwolę , żeby ktoś znów zaburzył mój spokój.

 

Miłego weekendu:*

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika sweeeeeettt.
Photoblog.PRO inezz18 O i widzisz jak dobrze wyszło że byli sami fajni ludzie
29/11/2022 0:08:04
patusiax395 Fajnie ze masz tak zgrana ekipę !;*
27/11/2022 9:53:34
godbrother Fajnie jest mieć takich pozytywnych ludzi, którzy jednocześnie też nie krępują ;)
26/11/2022 21:18:50
sweeeeeettt Tak,zdecydowanie
26/11/2022 22:19:47
judgaf Piękna fotka, fajna pamiątka i widać po Twoim uśmiechu, że wszystko bylo o.k.
My tym razem robimy imprezę kameralną na 17 osób. Jedzenie z grilla i browar, do oporu.
Fajnego weekendu i Tobie.
26/11/2022 13:34:18
sweeeeeettt Dzięki! :)
26/11/2022 14:15:40