Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 24 KWIETNIA 2022 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 659

Ostatnie zdjęcie w poprzednim ,opuszczonym już mieszkaniu...

Pęd... przeprowadzka... Przenoszenie, przewożenie, zakupy, składanie mebli, wydawanie kasy. Wypad do PL tylko po to żeby pozałatwiać sprawy urzędowe, zaliczyc naprawę u mechanika i wymienić koła.... Wielkanoc spędzona w DE na składaniu mebli do sypialni... Później 2 dni w pracy i stało się.... Myślałam , że umrę. Dopadł mnie potworny, przeszywający ból brzucha promieniujący do pleców. Wtorek w pracy do godziny 22 dosłownie wegetowalam. Nie byłam w stanie się wyprostować i przejść metra bez potwornego bólu. Jakoś to zaniosłam bo nie chciałam robić zamieszania. Wróciłam do domu i cała noc nie spałam. Rano pojechałam zrobić test bo ktoś zasugerował że to może być koronka... Ale nie , jestem negatywna. Chciałam wybrać się do mojego lekarza ale jak na złość okazało się że ma jeszcze urlop świąteczny a żadna inna przychodnia nie przyjmuje nowych pacjentów. Na szpital się nie odważyłam... Znalazłam wideoporade, co mnie zdziwiło bo Niemcy z takimi nowinkami są jakieś 10 lat do tyłu. Udało się umówić wizytę i zdobyć elektroniczne zwolnienie lekarskie na czwartek i piątek. Jutro mam pierwsze zmiany i jestem ciekawa czy nie spotka mnie za takie zwolnienie jakaś nieprzyjemność... Nie wiem jak oni patrzą na takie zwolnienia. W razie czego mam maila od mojej przychodni że są na urlopie i mnie nie przyjmą... Mimo to trochę się cykam. Zobaczymy... Na domiar złego nie mam maila na który miałabym to wysłać . Więc jutro będę musiała gadać o tym z przełożonym.

Wracając do tematu bólu lekarz stwierdził że to na tle wysiłku i stresu. Nikomu nie polecam takich męczarni... W życiu się tak nie wycierpiałam. Gdybym była w PL pojechałabym do szpitala , tutaj nie czujemy się swojo na takie ruchy. 2majcie kciuki jutro za mnie.

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika sweeeeeettt.
krajobraz10 To na stałe mieszkasz w Niemczech?
Może to po siłowni ten ból...
24/04/2022 18:59:40
sweeeeeettt Raczej z jej braku... Siłownia poszła w odstawkę 3 tygodnie temu bo nie było czasu na nią... Nie na stałe , planuję powrót do PL w przyszłym roku
24/04/2022 19:45:55
krajobraz10 Aha ;)
I to powiedział Ci lekarz ;) ?
30/04/2022 15:26:38
sweeeeeettt Stres i przemęczenie...
30/04/2022 17:53:34
Photoblog.PRO artru Masakra. Wiem coś o bólu. Niekoniecznie pleców, ale jak konkretnie złapie to nie odpuści. Wytrwałości, zażegnania schorzenia i powrotu do żywych!
27/04/2022 20:10:44
sweeeeeettt Dzięki :) już lepiej i mam nadzieję że długo nie wróci...
27/04/2022 20:37:53