Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 30 STYCZNIA 2022 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 502

No i nareszcie! Po 2 tyg mój kolego- mechanik wkoncu zdecydował się oddać mi auto. Nareszcie zrobiony i pomalowany jest ten bok i autko wygląda dużo lepiej... Niestety wydałam się trochę z tej okazji ,ale jutro już kejna wypłata. Muszę zrobić opłaty za auto na cały rok a to też kosmiczne kwoty tutaj.

 

Jutro zaczynam pierwsze zmiany =pobudki o 4 rano :( co Góraszka od wczoraj coś mnie męczy. Dziś już czuję że głowa jest "przewiana" ,katar ,kichanie i drapanie w gardle. Pije imbir i biorę jakieś specyfiki ,które mam pod ręką ,ale nie wróżę sobie zdrowego tygodnia. Co gorsza w pracy w ten tydzień mają być kontrole, mamy chodzić cały czas w maseczkach ,robić wszystko w stu procentach poprawnie , mieć w stu procentach firmowy outfit i wgl ... W naszym teamie jest za dużo ludzi i teraz robią "przesiew" za byle co wylatują ludzie. Przez to koledzy dla kolegów są konkurencją. Nie rusza mnie to , ten stres nie pomaga więc nie będę się tym przejmować. Co ma być to będzie.

 

W DE jednodawkowe szczepienie j&j przestało być honorowane przez co muszę teraz robić codziennie testy przed pracą :( planuję teoretycznie jechać w przyszły weekend do PL dolać J&J i pozbyć się problemu. Tutaj ta szczepionka jest trudno dostępna a ja nie chcę szprycowac się czymś nowym. Mam nadzieję że za drugim razem lepiej przejdę tą dobę po szczepieniu i nie będzie już tak strasznie. Mam długi weekend w przyszłym tyg od czwartku 14:00 do wtorku 22:00 dlatego może to być dobry czas na dojście do siebie po szczepieniu. Obym tylko szybko przeszła to przeziębienie ...oby to nie był wirus...

Dziś popołudniu muszę iść zrobić test na jutro do pracy , trochę się cykam :D ale co ma być to będzie.... Najwyżej będę miała kwarantanne i posiedzę w domu ( chociaż wątpię że to to).

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika sweeeeeettt.
kordarun Ano tak, w sprawie segregacji sanitarnej dochodzą mnie już nie pierwszy raz słuchy, że DE i FR prześcigają się, kto bardziej dokręci śruby. Czekać jak z wszystkich nas (niezaszczepionych) zrobią wyrzutków społeczeństwa. W Polsce wbrew pozorom mamy normalność pod tym aspektem.
01/02/2022 4:49:10
sweeeeeettt Tak , chociaż tyle dobrego w PL . Niestety ja chciałam pójść po najniższej linii oporu i zaszczepiłam się jednodawkowe żeby mieć spokój ale nie.... Teraz będę dalej się szczepić ale nie dlatego że chcę a dlatego że codzienne robienie testów jest poprostu uciążliwe i zabiera mi czas i dezorganizuje dzień. Chore to co robią ale cóż ... Niestety pojedynczo nie da się temu przeciwstawić
01/02/2022 5:39:52
annna97 w koncu jest! ja swoje wczoraj tankowałam i można śmigac :)
30/01/2022 15:02:45
sweeeeeettt Oj tak, bez auta jak bez ręki :( ( jak to mówią)
30/01/2022 17:25:09