>
photoblog.pl
Załóż konto

gdzieś tam

 

kiedyś tam

Dodane 3 CZERWCA 2026
231
Photoblog.PRO odcienfioletu Nie wiem czemu ale to zdjęcie kojarzy mi się z tym zgarbionym gostkiem z abe oddysee, nie wiem czy kojarzysz, ja nie gralam ale znam bo brat grał :d
04/06/2026 0:15:49
Photoblog.PRO svartig4ldur Ej no, ja robiłem retrogaming zanim był retro xD oczywiście, że pamiętam :D
04/06/2026 22:21:32
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika svartig4ldur.

Informacje o svartig4ldur


Inni zdjęcia: cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35:) ns35