>
gdzieś tam
kiedyś tam
odcienfioletu
Nie wiem czemu ale to zdjęcie kojarzy mi się z tym zgarbionym gostkiem z abe oddysee, nie wiem czy kojarzysz, ja nie gralam ale znam bo brat grał :d
svartig4ldur
Ej no, ja robiłem retrogaming zanim był retro xD oczywiście, że pamiętam :D3 CZERWCA 2026
25 MAJA 2026
22 MAJA 2026
20 MAJA 2026
18 MAJA 2026
15 MAJA 2026
12 MAJA 2026
24 KWIETNIA 2026
Wszystkie wpisyInni zdjęcia: cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35:) ns35