Photoblog.pl

Załóż konto

| Charci Photoblog | 

2009/07/18   

264.

« następne   poprzednie »
264.

Rozpisałam się dostatecznie w poprzednim długim wywodzie pod tytułem: "I - tak - nikt - z - tych - dzieci - Neo - tego - nie - przeczyta (oczywiście do dojrzałych emocjonalnie użytkowników, którzy mają dośc słit kommci: prosze nie poczytywać tego za oobelgę w Waszym kierunku).

Kończę jazdę z tą krótką sesją, nim dostanę jakieś porządne urządzenie minie jeszcze trochę czasu.

"Może to jego urok? Może to Photoshop CS??" Tak czy inaczej, dla mnie wieje sztucznością jak nic innego (próbowałam zniwelować wady sprzętu i najwyraźniej talentu edytora Bozia mi poskąpiła).

Serie spacerów od kilku dni, życie toczy się dalej, drogą utartą czy też losową. Chartol rozkosznie rozwala się wszędzie, gdzie widać chociaż metr kwadratowy ozywczego cienia i zamyka oczęta starając się ochłodzić w czterdziestostopniowym upale. Od czasu do czasu atrakcją są burze, dość gwałtowne, które o dziwo Mojemu nie przeszkadzają i nie przeszkadzały nawet w szczeniectwie. Gorzej rzecz ma się z wanną, do którego to elementu armatury łazienkowej nabawił się trwałej awersji po ostatnim średnio "zabawnym" zdarzeniu (wytarzaniu się od czubka ogona po uszy w ludzkim ekskremencie).

Akcja "Kujon - robi - dodatkowe - referaty - na - 50 stron" trwa, proszę państwa!

Tematy dzisiejsze:

Geografia / "Jeziora - błękitne perełki", "Świat wód podziemnych","Tajemnice mokradeł Everglades" :)

Wybywam. Bynajmniej.

2 komentarze
kochanezwierzaczki  - 18/07/2009 17:02:00
Piękny jest. Eh, masz szczęście, że twoje charcisko nie boi się burzy. Moja sucz strasznie to przeżywa... muszę leżeć z nią pod stołem, bo wali o wszystko łbem. no nic, życie ;)
Pozdrawiam.
iandmydog  - 18/07/2009 16:32:49
pieknie

Najnowsze wpisy

294.

 

293.

 

292.

 

291.

 

290.

 

289.

 

289.

 

288.

 

Wszystkie wpisy