Photoblog.pl

Załóż konto

7 październik - Niedziela

7 październik - Niedziela

Oczywiście nie ja na zdjęciu. 

 

Leniwa niedziela <3 

Spacery z psem, dalej STANOWO.COM <3, książka i w między czasie gdzieś czytanie pozwolenia na budowę, maseczka na twarz i włosy. 

 

śniadanie: 

koktajl białkowy o smaku masła orzechowego & mrożone owoce 

Obiad: 

hm popcorn Xd & kilka ciastek - masakra.... 

Kolacja: 

kisiel morelowy 

 

Haaa wiem, że źle ale ok... mniejsza, bez rozpaczy. 

 

 

6 października SOBOTA

6 października SOBOTA

Hello ! 

 

Daaawnooo, dawno tu nie pisałam. Trochę nie miałam ochoty ani czasu. Trochę za dużo się dzieje. 

W tygodniu mam kilka spotkań z deweloperami więc trzeba się przygotować. 

Dziś SOBOTA <3 weekend - odpoczywamy z demonem (psem <3) STANOWO.COM cały czas włączone na laptopie a ja sprzątam, robię różne rzeczy i słucham opowiadań Jaśmin. POLECAM <3 

Ogólnie z dietą dobrze, nie jem miesą dalej. Kawę zamieniłam na kawę zbożową - ostatnio karmelowa Inka z mlekiem migdałowym <3 piję obsesyjnie ; D Papierosy hmm paczka wystarcza na tydzień - w większości palę e-papierosa bardziej dla smaku bo o mocy 6 czyli w sumie nic.

Praca - idzie dobrze jak już napisałam na samym początku sami topowi klienci. Podoba mi się coraz bardziej, coraz bardziej wciąga - duma jak sprzedam działkę, na której powstanie budynek, w którym będą mieszkać ludzie ; ) 

Z miłością hm lipa ; D nie zakochałam się, nawet nie spotykam się z kimś specjalnie. Pies, przyjaciele i praca wystarczają mi całkowicie.  No i książki. Ostatnio Joe Hill taaak syn King'a #haha "Strażak" & "NOS4A2" - polecam BARDZO mi się spodobała. Teraz kolejny raz czytam "Outsider" Stephen'a King'a Jego ostatnia książka i oczywiście zamówiłam już "UNIESIENIE' ale to dopiero 31 października! 

Trochę postaram się ogarnąć blog, pisać codziennie.