>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 14 CZERWCA 2012
156
Dodano: 14 CZERWCA 2012

Ostatnio jakoś inaczej, dziwnie, wszystko się zmienia, albo może raczej nic się nie zmienia... Tak, chyba raczej to drugie. Nic się nie zmienia, a chciałabym żeby się zmieniło. Żeby się udało, żeby było jeszcze lepiej niż jest. Może za dużo wymagam, może nie powinnam marudzić i cieszyć się tym co mam. Swoim życiem, przyjaciółmi... Tym co jest, a nie tym czego nie ma. I na tym poprzestańmy. Tak zrobię! Albo przynajmniej postaram się.

Komentarze

~opetana nowe foto;) fajne ujęcie;)
Pozdrawiam:*
14/06/2012 17:57:53
~opetana pewnie;) wiesz, to zależy od tego co z nimi robisz;P
14/06/2012 17:56:26