>
Ostatnio jakoś inaczej, dziwnie, wszystko się zmienia, albo może raczej nic się nie zmienia... Tak, chyba raczej to drugie. Nic się nie zmienia, a chciałabym żeby się zmieniło. Żeby się udało, żeby było jeszcze lepiej niż jest. Może za dużo wymagam, może nie powinnam marudzić i cieszyć się tym co mam. Swoim życiem, przyjaciółmi... Tym co jest, a nie tym czego nie ma. I na tym poprzestańmy. Tak zrobię! Albo przynajmniej postaram się.
Inni zdjęcia: :) pattusia91gd:* pattusia91gdWkjsnsns niedlakazdego88cała ja ns35cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35