>
No i się wyrwałam do wspaniałego Krakowa ;) I spędziłam z P. cudowne 3 dni ;) Bawiłyśmy się przednio! Wróciły wspomnienia i dawne czasy. Cudowne, swoją drogą. A teraz znów trzeba wrócić do rzeczywistości. Życie.
Inni użytkownicy: lara345xxxproprolhellyeahphotophoenix83bezdomnysarmataolakrawczuktom4721lovelive22acojesliklaaaaaaudia99
Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd