Photoblog.pl

Załóż konto
Wyświetleń: 271
Pobrałem dużo zdjęć, które kiedyś chciałem tutaj dodać, żeby się zmotywować do częstszego pisania. Niektóre mogą się powtórzyć z tymi sprzed x czasu, ale szczerze nie chce mi się sprawdzać co już tutaj było. Wczoraj miałem urodziny. Zablokowałem tę informację na facebooku. Dostałem życzenia tylko od najbliższych co wcale mnie nie zdziwiło. No i od M. co dało mi pretekst do napisania mu, że jest zwykłym kłamcą i ma w końcu zniknąć z mojego życia. Dojrzale się zachował i zablokował mnie na instagramie. Przeraża mnie społeczeństwo. Ogólnie jestem w tym momencie życia, że wiem co powinienem robić, ale nie mam pojęcia w jaki sposób to się robi. I nie mam na to siły. Nikt nie potrafi mi pomóc. I myślę, że powinienem się nauczyć gotować, bo moje umiejętności są bardzo ograniczone, a moje zdrowie potrzebuję nieco więcej niż mu daje. Ot, taki krótki wpis. O dziwo mniej depresyjny niż zwykle.
max45kg Żeby ktoś mógł chociaż spróbować Ci pomóc musisz otwarcie powiedzieć jaki jest twój problem no i że do jego rozwiązania potrzebujesz pomocy. To w pełni naturalne że potrzebujemy czasem pomocy siebie na wzajem. Jesteśmy stadni. Nie ważne jak bardzo introwertyczny jesteś. Człowiek potrzebuje czasem innego człowieka. w naszych czasach nauka gotowania to nic trudnego przepisy znajdziesz w internecie czas tylko zacząć to robić i z czasem z kolejnymi próbami bd coraz lepszy. Kwestia doświadczenia.
Co do tego że nie wiesz jak to się robi to cóż rób jak uważasz, a znajdzie się ktoś kto cię poprawi gdy zrobisz cos źle. Lub co jest moim zdaniem lepsze nauczysz się przez praktyke, przeżywanie i próbowanie. Zrób to tak jak ty chcesz. To twoje życie i ty masz nad nim kontrole.
A z okazji urodzin i nie tylko bo dobrze życzyć można zawsze, niech się spełnią twoje marzenia i pragnienia, dużo sił do przetrwania każdej ciężkiej w życiu chwili, więcej wiary w siebie, we własne możliwości, radości z drobnych codziennych spraw, rozwiania wszelkich wątpliwości niech każdy dzień będzie Ci przychylnym a każda chwila czegoś uczy. Wyciagaj dobre wnioski i zyj. Po prostu żyj.
12/01/2019 22:52:59
shesblonde Dziękuje za życzenia C:
Od jakiegoś czasu staram się wyrażać najprościej jak się da moje problemy i rozmawiam o nich otwarcie z najbliższymi, jednak nie potrafią oni mi pomóc mimo to. Wszystko też zależy od tego jak wygląda dana sytuacja i w sumie od wielu wielu innych czynników
13/01/2019 19:29:52
max45kg Jasne że tak nie twierdzę że muszą to być bliscy czasem zupełnie obca nam osoba może pomóc ;)
14/01/2019 0:29:49

egzaltacjaa U mnie też ta informacja zawsze jest ukryta. Wiem życzenia złożyły mi tylko 4 osoby. Ja nikomu ich nie składam i nie chce żeby ktoś je składał mi. A co do gotowania to chyba możemy przybic sobie piątkę :)
13/01/2019 11:36:46
palecwdupie Też mam ukrytą informację o urodzinach na Facebooku. Nie lubię jak ktoś mi zawraca dupę i zaśmieca tablicę, życząc ch×j wie czego i to w dodatku w moje urodziny. ;)
11/01/2019 21:12:13