>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 30 MARCA 2019
905
Dodano: 30 MARCA 2019

1244.

***

 

chciałabym do domu

w ramiona

rozwarte w szerokim

uśmiechu

 

chciałabym do domu

gdzie jaskółka wita śpiewem

gdzie fiołki kuszą zapachem

gdzie cisza koi melodią

 

chciałabym do domu

gdzie beztrosko

gdzie bezpiecznie

 

tam, gdzie jedno słowo

sześć razy bardziej cieszy

niż gdziekolwiek indziej

 

Sezamkiii, 27 marca 2019 r., godz.: 21:42

Rodzicom

 

https://www.youtube.com/watch?v=swp3rxriy1w

Informacje o sezamkiii


Inni zdjęcia: Słaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gdJa, O! :) mnilchasOld town patusiax395B jak Bocian keriscała ja ns356.06.2026 evenstar5.6.26 rena1ch4n2245-PASTURKA, pow. pińczowski manekin1