Photoblog.pl

Załóż konto

Kolorowe jeziorka

Dodane 30 LISTOPADA 2016
Wyświetleń: 499

Są pewne niezwykłe miejsca które mijamy i nie przywiązujemy do nich uwagi. Takim miejscem dla mnie są kolorowe jeziorka w Rudawach Janowickich. 

Rudawy Janowickie leżą na wschód od Jeleniej Góry. Są niewielkim pasmem górskim w którym bywam dość częśto. Rzadko jednak tam fotografuję. Najczęściej wdrapuję się na różne głazy, albo skały dla samego faktu wejścia gdzieś wyżej i naćpania się pięknym widokiem. Najczęściej nawet nie zabieram ze sobą aparatu fotograficznego i nie interesuje mnie nic poza wspinaniem. 

Ostatnio miałem jednak niezwykłą przyjemność zabrać bardzo bliską mi osobę właśnie nad kolorowe jeziorka, które znajdują się ok 2 godzin marszu pieszo od miesc w których się wspinam. 

 

Jest jeszcze jedna kwestia. Większość turystów wybierając się w Sudety nawet nie próbuje znaleźć innych ciekawych miejsc oprócz Szklarskiej Poręby i Karpacza. Cały czas zastanawiam się czy to dobrze czy źle. Z jednej strony można spędzić bardzo spokojny wyjazd w Mniszkowie, albo Janowicach Wielkich, z drógiej trochę szkoda, że miejscowości te nie mogą skorzystać ekonomicznie na turystyce tak jak inne pomimo, że jest tam równie pięknie. 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika seb4stian.
pannafilozof Moim zdanie, źle. Myślę że niejednemu by to miejsce przypadło do gustu :)
11/01/2017 21:02:31
wyspynonsensu Daleko, ale być może kiedyś tam zawitam, bo lubię łazić po takich niezbyt popularnych miejscach. :-)
26/12/2016 13:05:21
Photoblog.PRO tiili Dziękuję :-) wesołych Świąt :-)
25/12/2016 10:45:27

Linki

Facebook fanpage