Photoblog.pl

Załóż konto

 

2020/07/10   

 

« następne   poprzednie »

Mniej więcej tak się czuję po drugim "strzale", no ale że sama sobie te iniekcje wymyśliłam, to narzekać nie mogę. Przynajmniej nie na głos. Pani doktór też chyba pójdzie do piekła, bo zagaiła po wszystkim o wybory, z czego wynikło że również "wybierze zło". Mam od dawna zapowiedziane, aby w takim wypadku się pakować i wynosić, gdyż trzeba będzie się mnie wyrzec. Well, shite happens.

Jeszczem czegoś takiego ani nie widziała, ani nie słyszała. To przechodzi ludzkie pojęcie. A ja się łudziłam, że mi się tylko wydaje. Od pierwszej tury ta obrzydliwa stacja z obrzydliwymi prowadzącymi, obrzydliwym komentarzem i obrzydliwie zmanipulowanym materiałem nadaje wyłącznie tego krzyczącego chama, który objeżdża prostych ludzi na zapomnianych przez Boga zadupiach, podwija sobie rękawy i ustylizowany na chłopa małorolnego pozuje z tłumokami do zdjęć, żeby im się wydawało, że jest taki sam jak oni. W międzyczasie obrabiają dupsko T., wyciągając raz po raz kolejne stare machloje, i straszą ludzi gejami tak jak pięć lat temu straszyli uchodźcami. Ciemnogród łyka ten bullshit jak pelikany, i daje sobie wmawiać, że pińcet plus im zabioro, a do przedszkoli przyjdzie chłop przebrany za babę z wibratorem w ręku, aby uczyć czterolatki masturbacji. Na zwieńczenie tygodnia krzyków, gdyż krzyczeli na mnie od świtu do nocy całymi dobami i prezydent, i dobrodziejka, dolatuje mnie właśnie ckliwa rodzima aranżacja Hallelujah, gdzie kobiecina wyje na przemian w refrenie na cały regulator "alleluja" i "andrzejduda". O chuju złoty.

Szambo na fejsbuku mnie nie dziwi, ale najbardziej przerażające jest szambo pod blokiem. A takich bloków musi być całe mnóstwo. Całe mnóstwo głupich ludzi.

Kilka dni temu pod klatką miała miejsce ciekawa sytuacja. Doleciała mnie zza okna rozmowa kilku gówniarzy w wieku około 10 lat, stali sobie z rowerami.

- A co to to LGBT?

- No że chłop z chłopem. I dziecko mają.

- A. To jednego bym kurwa zajebał, drugiego bym kurwa zajebał..

Zamarłam. Następnie wstałam, podeszłam do okna i wychyliłam się przez nie z rozdartym ryjem.

- Hej, hola, wróć, który to powiedział? Kto was takiego słownictwa nauczył? W domu tak się mówi? Nie wstyd wam tak się wyrażać o drugim człowieku?

Zaruteńko spierdoliły dwie klatki dalej. Fajnie edukujecie seksualnie w tych domach. Fajną młodzież wychowujecie. Fajne wartości wpajacie. Fajnego słownictwa używacie. Fajne młode patole pójdą później do liceum, z pałą u boku na pedałów i lewaków. Obrzydliwe.

Dzień później dojrzałam dwóch młodych byczków z podgolonymi karkami. Obaj w butach, a jednak NA BOSAKA. Lokalni patrioci. Smalce alfa. Brakowało chłopcom tylko koszulek z orłem białym na przedzie i symboli Polski walczącej wydziaranych na bickach. Żywo dyskutowali o tym, jacy są konserwatywni. Miałam już pytać, czy zrzucić im na dół siatkę z konserwami. Bo ja stary to wiesz, kurwa, bulbulbulbul, kurwa, stary, poziom gówna w Trzaskowskim: 100%. Dudi niedobry, no ale opozycja to w ogóle ssie pauke, zboczeńcy jedni.

- No i co babciu, trzaśnie czy zadudni?

- Jednakowe szanse. Będę się modlić o cud, ale nic mnie nie zdziwi. Jeśli w pierwszej turze faktycznie wyparowało piętnaście tysięcy głosów z Anglii, to można się spodziewać, że zrobią wszystko żeby postawić na swoim. Nie bez powodu kupili sobie tę kampanię za dwa miliardy.

- I tak pójdziemy roztrzaskać długopis.

- Oczywiście. Ale jedno jest pewne, niezależnie od wyniku. Po niedzieli wszyscy się wezmą za łby. Co w kurwizji?

- Już nie kurwizja, babciu. Wysiudały Kurskiego.

- Jeden pies. Dalej całymi dniami klaszcze i skanduje?

- O tak, co chwila jest gromki aplauz.

- Olaboga. Niech im jeszcze świeczki pali.

- A leci to co zawsze. Sranie na głowę kontrkandydata, złe elgiebete, i mnóstwo dub smalonych o niszczeniu tzw. polskiej rodziny.

- Tak jakby wcześniej rodzin nie było. Obleśna propaganda. Nawet za PRLu nie było czegoś takiego w telewizji. Ohyda. Podzielili naród na pół, szczują jednych drugimi, sączą jad, nienawiść i niezgodę, skłócili ze sobą najbliższych, smród zasiali między ludźmi, pranie mózgów zrobili ciemnocie, zniszczyli więzi rodzinne, i mają czelność oskarżać o niszczenie jakieś mniejszości seksualne.

- I Andrzej krzyczy. Na debatę się nie stawił oczywiście, bo się bał, poza tym nie znałby pytań i wyszedłby na durnia, musząc się tłumaczyć obcym dziennikarzom z pisich wałów, więc zaproponowali drugą ustawkę po swojemu, żeby Trzask z kolei odmówił. Teraz go gnoją, że "debaty unika". Babciu, czemu Dudi tak krzyczy z tej mównicy? Przecież ma mikrofon przed gębą.

- Bo cham. Prasa zagraniczna już pięć lat temu się zastanawiała czemu ten prezydent tak krzyczy na ludzi. Cham ze wsi wyjdzie, wieś z chama nigdy. A co by miał się stawić, przecież ten chuj na kaczych łapach by mu nie pozwolił. Chamy bez kultury, nienawistnicy, reżimowcy, cwaniaki, faszyści, ot co.

- E, zawsze może być gorzej. Pomyśl co by było gdyby do władzy dorwała się ta okołokorwinowska ultraprawica. Strach pomyśleć, gdyby nie daj Bóg tych świrów bosakowych było więcej. Ci dopiero mają do faszystów niedaleko. Nie byłoby nam już do śmiechu. Z tych jeszcze można się pośmiać, przez łzy ale zawsze. Ale tamen elektorat to dopiero źli ludzie są, pisiornia jest w większości głupia, ale tamci? Niebezpieczna sprawa. Radykalizm, nacjonalizm, rasizm, wszystkie fobie tego świata. Całkowity zaraz aborcji. Potwory bez empatii, miłosierdzia, współczucia, wyobraźni. Bylibyśmy w dupie. W sumie byłybyśmy. Cholera wie jakby to się skończyło, a historia pokazała już że takie ruchy nigdy nie kończyły się dobrze. Te oszołomy wyszłyby chyba z Unii, zabrałyby babom prawa wyborcze, a Braun odsysałby posłanki lewicy odkurzaczem.

- Olaboga, ta świnia! Zawsze zaczyna wypowiedź od "Szczęść Boże"!

- Tak.

- Olaboga, w jakich czasach przyszło mi żyć.

Oj, bardzo ciekawie będzie od poniedziałku. Już nie mogę się doczekać. Srakę widzę mocną, zapowiadają się dwa dni żarliwych modłów i leżenia krzyżem na podłodze.

Brak komentarzy
Info

Użytkownik scorpia
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Najnowsze wpisy

Wpis scorpia

10/07/2020 23:57:32

Wpis scorpia

26/06/2020 23:39:42

Wpis scorpia

13/06/2020 22:05:44

Wpis scorpia

14/04/2020 0:30:05

Wpis scorpia

25/02/2020 10:46:07

Wpis scorpia

18/11/2019 15:54:23

Wpis scorpia

12/11/2019 21:59:03

Wpis scorpia

17/06/2019 3:12:31

Wszystkie wpisy