Photoblog.pl

Załóż konto

 

2020/06/26   

 

« następne   poprzednie »
Powiększenie

Owoce naszej ciężkiej sobotniej pracy bardzo wszystkim smakowały. Chyba możemy otwierać pizzerie. Oba ciasta wyszły podobnie, nawierzchnia też pocelowana w dyszkę. Tylko psu było smutno, gdy tak patrzał na stół tęsknym wzrokiem, ale co zrobić.

 

***

No już, już. Jeszcze jeden dzień, i koniec tej sraki. Ja się nie wybieram bo mam to w dupie, ale wy przedłużta już kadencję pajacykowi tej karykatury z Żoliborza, i niech te wszystkie mordy poznikają już z tych plakatów, a z nimi moje torsje żołądkowe.

Tymczasem, ciemnogrodzie, jeśli nie widzi wam się opcja samozaorania, możecie drogą logiki zrobić chyba tylko jedną rzecz, aby odsunąć Długopisa od koryta, a mianowicie oddać głos na tego machlojarza Trzaskowskiego. Pomimo że powinien już dawno pierdzieć za ten bandycki kamienicowy proceder, i oczywistym jest, że poza marnowaniem powietrza i ciągnięciem srogiego hajsu nie zrobi absolutnie nic, przynajmniej nie będzie podpisywał wszystkiego, co się mu pod nos podsunie. Reszta kandydatów to marnotrawstwo głosów, gdyż wedle sondaży ich poparcie wynosi po kilka procent. Hołownia mimo gadania z sensem piniądz na kampanię musiał sobie wyżebrać, czym strzelił sobie w stopę już na wstępie. Bosak to pętak niepoprawnego Króla wiecznej parodii politycznej, którego pół programu jest do rzeczy, drugie pół zaś to plugawy seksizm, szowinizm, mizoginia i rozwiązania z czarnej dupy, z których wyrasta się w okolicach trzeciej klasy gimnazjalnej. Biedroń jest gejem, więc nie ma najmniejszych szans, gdyż zdecydowana większość Polaków to zatwardziałe homofoby, poza tym lewactwo to zło zła, co nie. Można tak wymieniać w koło macieju.

Ale ponieważ myślenie boli, zostaje wam pewnie pogodzić się z krzyczącym z mównicy Dudżitsu (o ile z tym panem wam nie po drodze, bo większości jednak po drodze), który dzieli naród na ludzi i nieludzi. Ludzi i podludzi. Ludzi i cweli, jak w zakładzie karnym. Chłopiec z Malborka powiesił się na gałęzi, gdyż koledzy z katolickiej szkoły wyzywali go od pedałów. Matka straciła syna, ale to chyba niewielka strata, bo był tylko jakąś ideologią. Degrengoladą naszych czasów, czyhającą tylko na to by zdemoralizować wasze niewinne dzieci. Ba, najpewniej niedoszłym pedofilem. Tak więc nie martwcie się kolejną wygraną tej neofaszystowskiej partii folgującej bezrobotnym dzieciorobom kosztem waszych własnych pieniędzy, bo przynajmniej stoją na straży większości tych samych żelaznych, jednoznacznie właściwych i szlachetnych wartości co i wy. Będziecie sobie mogli dalej na luźnej gumie srać na bliźnich odbiegających od normy, przyklaskiwać tym obleśnym kłamliwym furgonetkom, i wymachiwać pod szpitalami pikietami opatrzonymi napisami "mordercy" i grafikami przedstawiającymi zarodki ludzkie poprawione w fotoszopie tak, by przypominały śpiące niemowlęta.

 

- Babciu, moje nerwy są w strzępach. Padło jej na mózg. Jak można mówić takie rzeczy? Co te pisiory zrobiły ludziom w głowach, czym oni sie w ogóle zajmują? Przecież to jest jakaś masowa frustracja seksualno-religijna. 

- Pojebaństwo. Jej mowa jest jak te bobki, które baran wysrywa spod ogona, jeden po drugim. Wpuszczać jednym uchem, wypuszczać drugim. Religia to opium dla ciemnego ludu, a ten zacietrzewiony ukraiński Żyd na kaczych łapach sam powiedział, że Polskę przeora, i właśnie to robi. Jak żyję, nie widziałam jeszcze czegoś takiego w polityce, a chwilę już żyję. To jest faszysta. Ten obrzydliwy rząd piętnuje ludzi odmiennej orientacji, uprzedmiatawia kobiety, gloryfikuje kościół zamiast zrobić porządek z pedofilami, a ci wioskowi ruchacze z fabrykami w rozporkach są finansowani nawet z mojej lichej emerytury.

- Okropne.

- Tak, dziecko. Okropne.

 

***

Dobrze by było jakby przestało na chwilę lać, bo znów trzeba będzie wypompowywać wodę z gównem i śmieciami z tego rowu pod parkingiem, co by aut nie pozalewało. Ludziska zaglądali tam nerwowo w gumowcach przez ostatnie parę dni. Ulice nawet trochę pływały, bo studzienki nie mogły wyrobić.

Brak komentarzy
Info

Użytkownik scorpia
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Najnowsze wpisy

Wpis scorpia

10/07/2020 23:57:32

Wpis scorpia

26/06/2020 23:39:42

Wpis scorpia

13/06/2020 22:05:44

Wpis scorpia

14/04/2020 0:30:05

Wpis scorpia

25/02/2020 10:46:07

Wpis scorpia

18/11/2019 15:54:23

Wpis scorpia

12/11/2019 21:59:03

Wpis scorpia

17/06/2019 3:12:31

Wszystkie wpisy