>
Hej wam
Nie mialam czasu kiedy wstawic zdiencie
I po za tym nie mailam zdienci
Ale teraz duzo mam to bende wstawiac
Pozdrawiam wszystkich .......> po prawo
I odwiedzajacych moj fbl
Kocham cie skarbie
Inni zdjęcia: :) damianmafiaJack White deadweatherMoże szczeble. ezekh114Między W-wą a Ząbkami. ezekh114Pierwsza wieś za Grójcem bluebird11:* pattusia91gd:) pattusia91gdSłaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gd