Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 11 WRZEśNIA 2020
Wyświetleń: 288

Kurwa, od samego początku czułam, że coś jest nie tak z tym zjebem. Coś mi podpowiadało, że to nie jest dobry człowiek, że będą problemy. Ale zagłuszałam to w sobie, bo w końcu to nie mój chłopak, to nie moje życie, ona jest dorosła, to przecież widzi jak jest. Bo może sama sobie to wmawiam, może oceniam po okładce, może powinnam go lepiej poznać, żeby się przekonać. Ale kurwa miałam rację. Od samego początku moja intuicja się nie myliła. Nie rozumiem jak można być tak konfliktowym człowiekiem w takim momencie. Jak można uprzykrzać życie osobie, którą się PODOBNO kocha. Ten człowiek nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa, jest zadufany w sobie, egoistyczny, pyszny i przepełniony hipokryzją.

Kocham ją i zrobiłabym dla niej naprawdę wiele, i łamie mi serce to jak on ją traktuje, jak jej nie szanuje, jak ma w dupie jej stan psychiczny (a obecnie jest na granicy), jak nie zwraca najmniejszej uwagi na to, co czuje jego żona. Jest typem człowieka, z którym najbardziej nie chciałabym mieć czegokolwiek wspólnego. A mam, bo muszę.

 

Boże, jeżeli istniejesz, daj mi faceta, który będzie jego przeciwieństwem. Cieszę się, że mam taką przewagę, że potrafię komunikować facetom, że coś mi nie odpowiada w ich zachowaniu, że jestem otwarta, świadoma, wiem czego najbardziej chcę w relacji i mam nadzieję, że nigdy nie zapomnę o tym, by przede wszystkim szanować siebie, swój czas, emocje i nerwy.


 

Przez to wszystko co się dzieje w jej związku nie śpię w nocy. Mam obecnie tak rozpierdolony cykl dobowy, że chyba nigdy nie było aż tak źle. Jak przedostatnią noc obudziłam się dopiero o 6 i zorientowałam się, że tym samym, przespałam ciągiem 7h, to nie mogłam uwierzyć. Ludzie nie doceniają spania, tego że kładą się do łóżka, zasypiają i budzą się dopiero rano. Spanie jest lepsze niż jedzenie. Jest lepsze niż seks. Obecnie nie jestem sobie w stanie wyobrazić większego szczęścia, jak zasypianie i budzenie się z czystą, spokojną głową; ze świadomością, ze wszystko jest na swoim miejscu, tak jak ma być.

~ola boga nie ma, a faceci nie spadają z nieba, wylacz komputer, przestań pisać idź na miasto.. może gdzieś tam na ławce w parku czeka na ciebie
29/09/2020 11:17:57
Junior bulletproofbuffalo Drugi akapit jakoś mnie ucieszył, co chyba znaczy, że mało jest osób tak świadomych, i o w sumie dobrej intuicji, niestety.
11/09/2020 22:34:21