Photoblog.pl

Załóż konto

Przeznaczenie można zmienić 

2012/09/01   

Suzaku & Lelouch

« następne   poprzednie »
Suzaku & Lelouch

 

*Lulu i Suzaku spotykają się w cztery oczy przed paradą*

Lelouch: Suzaku, zabijesz mnie tak, jak planowaliśmy.
Suzaku: Naprawdę chcesz to zakończyć w taki sposób?
Lelouch: W tej chwili nienawiść całego świata jest skupiona na mojej osobie. Dlatego muszę zniknąć, żeby przerwać ten łańcuch nienawiści. Legenda Zero nadal pozostanie w szeregach Zakonu Czarnych Rycerzy. Poza tym Schneizel jest mu oddany. Dzięki temu świat zjednoczy się przy jednym stole, niezmuszony przez wojsko, ale przez negocjacje i rozmowy. W końcu będzie mógł stawić czoła temu, co go jutro czeka.

*Lulu wręcza maskę Zero Suzaku.
Suzaku: To...
Lelouch: Tak.
Suzaku:...Rekwiem Zero... W świecie CC dowiedzieliśmy się, że ludzie pragną przyszłości.
Lelouch: Hej, Suzaku. Nie uważasz, że pragnienia są podobne do Geass? Prosisz o pomoc ludzi, by osiągnąć coś, czego sam nie jesteś w stanie.
Suzaku: Życzenia, tak?
Lelouch: Tak. Postawię na Geass jako pragnienie ludzi, dla dobra przyszłości świata.

 

*równolegle w czasie CC przebywa w kościele*
CC: Lelouch, niech to będzie Twoja pokuta za nakładanie Geass na ludzi.

 

*W czasie parady na platformie Imperatora*
Lelouch: Strzelać powinni tylko Ci, którzy gotowi są zginąć. Zostaniesz bohaterem, Suzaku. Zostaniesz zbawcą, który uwolni świat od jego wroga, imperatora Leloucha vi Britannia, Zero.
*Suzaku wbija w serce Leloucha miecz.*
Suzaku: Lelouch...
Lelouch: To kara także dla ciebie. Będziesz zmuszony nosić maskę sprzymierzeńca sprawiedliwości. Nie będziesz mógł już żyć jako Kururugi Suzaku. Będziesz musiał dać światu wszystko, włącznie ze swoim szczęściem.
Suzaku: Przyjmuję ten "Geass".
*Lulu umiera*

 

*Jakiś czas póżniej*
Kallen: Hej, Lelouch. Na świecie bardzo się polepszyło od tamtego czasu. Energia, która napędzała wojny, skupiła się teraz na problemach głodujących i biednych. Większość złego i zbrodni została zrzucona na Ciebie. Pewnie dlatego, że łatwiej obarczyć kogoś niż jakiś system. Brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe, prawda? Ale możliwe, że dzięki temu ludzie mogą iść naprzód, nie oglądając się za siebie. Pewnie śmiałbyś się z tego i powiedział, że tak to zaplanowałeś. Oczywiście nie wszystkie problemy udało się rozwiązać. Ale mimo wszystko...

 

 

Dialogi z drugiej części ostatniego odcinka anime Code Geass: Hanhyaku no Lelouch R2

 


 

Po obejrzeniu obu seri Code Geass... Gówno, nie będę opowiadać wrażeń. Powiem tyle: nadal mnie wkurwia fakt, że ludzie uważają anime za bajeczki dla dzieci... Powiem jeszcze, że Code Geass to.. kurwa sama nie wiem czy mogę nazwać moim najlepszym anime. Ale chyba tak. Przykro mi Vampire Knight, ale Twoje zakończenie psuje całość anime-Code Geass to najlepsze pod względem fabuły, kreski, muzyki i zwrotów akcji anime jakie widziałam! Tego się opisać nie da, to trzeba obejrzeć. Gdyby więcej ludzi oglądało anime tego typu to może byli by lepsi i miałabym o nich lepsze zdanie.. eh. Dopowiem jeszcze, że za Code Geass zabierałam się prawie od początku mojej przygody z anime-odpychało mnie mecha, bo zazwyczaj kreskę jebią przy tym typie anime. Ale jak zaczęłam.. nie było końca. Jak dla mnie mogą wyprudokować jeszcze XXX nieskończenie wiele tego anime a i tak mi się nie znudzi.


 

Aaaa i tym wpisem chce zakończyć w miarę długą przygodę z photoblogiem. Nie będę kasować zdjęć, bo większość z nich są tylko tutaj, nie mam ich na żadnej płycie, komputerze-niczym. Nie będę się już tu logować-po dodaniu tej notatki po prostu grzecznie się wyloguje a hasło (jak to u mnie była) odejdzie w niepamięć. Cieszy mnie ta długa przygoda z photoblogiem-kłótnie, podziękowania, podsumowania, postanowienia. Ale chyba czas zamknąć ten dziecinny rozdział. Z jednej strony uważałam photobloga jako pamiętnik, ale to, że dostęp do niego ma bardzi dużo osób ograniczało możliwości pisania własnego zdania. Pamiętam jak się cieszyłam z pierwszej wysokiej statystyki-jeden dzień i 1000 wejść ;3 do tej pory nam tak zostało, że tygodniowa statystyka to ok. 1400wejść dziennie. ach, jakie to kiedyś podniecanie z tego powodu było ;D teraz jakoś to nie rusza. Prawdopodobnie skończę również z czymś takim jak portale społcznościowe typu facebook. Z internetem będą mnie tylko łączyły gry typu howrse czy słodki flirt czy inne w które gram + oczywiście animezone i anime-shinden aby zadowolić się dzienną dawką anime.

 

Ze względu, że to ostatnia notatka w historii tego photobloga napiszę parę słów o tym co się dzieje:

Wyjazd w zeszły weekend do Czech uważam za 100% udany. Jakimś dziwnym trafem, trafiliśmy na dni jakiegoś radia w Kutnej Horze i dosłownie na placu na przeciwko hotelu była impreza xD no i na koniec fajerwerki*_* odwiedziliśmy sporo kościołów i kostnice czy jakoś tak. Mam mega dużo zdjęć ale cóż, zostaną tylko dla mnie ;3 nowy obiektyw do aparatu przeszedł 4/5 testy w tym:

zdjęcia codzienne - 9/10

zdjęcia makro - 8,5/10

zdjęcia krajobrazowe - 8,5/10

zdjęcia w różnych sytuacjach typu nocne fajerwerki czy półmrok w kostnicy - 10/10

zostały jeszcze testy w jego najważniejszej dziedzinie-sporcie. jestem ciekawa jak sobie poradzi.

U koni wporządku-Gulczasowi już opuchliza schodzi, w środę powinien być już gotów do jazd. Nevin średno na jeża-wkurzył mnie 2dni temu na lonży, ale wczoraj na jeździe zajebiście pozbierany :) No i jutro mamy 3cią rocznicę. Jak ten czas szybko leci.

 

Koniec dobrego-żegnam się z wami, życzę udanych dwóch ostatnich dni wakacji :)


 

Chciałam jeszcze podziękować osobą które docieniają anime a najbardziej chce podziękować autorą mang i anime-to zmieniło mój pogląd na świat, mój charakter, zachowanie a nawet i styl oraz zainteresowania i marzenia. Dzięki a&m pokochałam japońską kulturę,. Pokochałam ten język. Poznałam wiele na prawdę zajebistych ludzi. Ubarwniło mi to wyobraźnię. Każde anime, czy manga jest inna. Każde ma inne dialogi. Każde ma inne postaci. Przy obejrzeniu ich tak dość sporej ilości przez ledwie 9 miesięcy ( serie TV: 100, OVA: 23, Filmy: 42, Specialne.: 38, Odcinki liczone osobno: 3350) poznałam wiele nowych słów, pojęć. Kłaniam się nisko, wręcz na ziemi leże. Zastanawiam się jakby wyglądała moja biografia-chyba Paulina dostała by z 100 stron extra podziękowań za pokazania anime. No i chyba w 80%składałaby się z tego jak bardzo kocham anime i opierdalaningu ludzi, za to, że tego nie docieniają.

 

Takie to moje uzależnienie, ale jak ja to powiadam: lepsze uzależnienie od anime niż od papierosów czy narkotyków czy alkoholu ;)

4 komentarze
gosc - 09/10/2013 7:58:57 z telefonu komórkowego
Siemanko Daria, fajne fotki :) BTW. Powinno Ci się spodobać: http://tinyurl.com/zdjecia-fbl
gosc - 11/07/2013 15:51:01 z telefonu komórkowego
Daria, lajkniesz? Prosze :> http://fb.com/366683000059904
garfildek  - 25/12/2012 11:06:15
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
lionx3  - 01/09/2012 9:08:19
Podpisuje się pod tym!

Najnowsze wpisy

Suzaku & Lelouch

 

.

 

.

 

.

 

< 3333333333333333333

 

; **************************

 

< 333333333333333333333333333

 

.

 

Wszystkie wpisy