Photoblog.pl

Załóż konto

Nie jestem Pan Czary-Mary  
zapisz

Dodane 6 STYCZNIA 2019
Wyświetleń: 100

Efekt uboczny nudy widać na zdjęciu, nożyk zrobiony z ułamanego klucza płaskiego 22. Chwyt będzie ze skóry ale akurat mi się skończyła. Rowerek czeka dalej na skręcenie, ale jakoś mi się nie chciało.

...

Ten weekend był pełen starych kumpli, nostalgii i alkoholu. I kurwa, jak ja nie lubię tego bręczenia "kurła kiedyś było lepiej" ten szept niezadowolenia w wypowiedzi ludzi rzekomego sukcesu. Nie było lepiej, byłeś tylko młodszy, głupszy i miałeś więcej czasu.

"Zmieniłeś się" - i dobrze gdybym spotkał siebie sprzed kilku lat spuściłbym sobie wpierdol, może wtedy szybciej zrozumiałbym kilka rzeczy. Wątpię.

...

Teraz żeby zjebać komuś humor i uciąć rozmowę wystarczy odpowiedzieć na jego pytanie typu " co tam?" tekstem: "A zajebiście, ogólnie mam zajebiste życie". Tak jakby naszym zasranym obowiązkiem było narzekanie na swój los. Ja pierdole, dlatego łatwiej jest gadać z kimś obcym lub najzwyczajniej z nikim.

skitka Bycie zadowolonym z życia okropnie wnerwia innych ludzi. To strasznie głupie bo mając przy sobie ludzi szczęśliwych można samemu zarazić się ich radością. I zobaczyć świat z innej perspektywy :)
06/01/2019 23:42:35
padholder strach się bać
06/01/2019 22:40:01