>
yay , mam 4 dni wolnego 7w7
co ja w sumie będę robic to nwm ale jadę w piatek do kuzynki
a jutro do kina , wiec cos tam mam do roboty
tylko ja po prostu czuje taka pustkę i nie wiem co ze sobą zrobić
normalnie mogłabym pojsc na spacer z psem ale teraz jest taka okropna pogoda
gdzie jest moje slonce ? :(
Inni zdjęcia: 2309-LIPNICA WIELKA manekin12305-PIASEK WIELKI, pow. buski. manekin1Energy switch downwardspiral2304-PIASEK WIELKI, pow.buski manekin12300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova2295-BUSKO ZDRÓJ, pow.buski manekin12294-JAKUBOWICE, pow. pińczowski manekin12292-BIDZINY, pow.opatowski. manekin12291-BOGUCICE DRUGIE, pow.pińczo manekin1