>
photoblog.pl
Załóż konto
Kategoria:
Wwyymm
Dodane 4 CZERWCA 2026 ze strony mobilnej
88
Dodano: 4 CZERWCA 2026

3.6.26

yay , mam 4 dni wolnego 7w7

co ja w sumie będę robic to nwm ale jadę w piatek do kuzynki 

a jutro do kina , wiec cos tam mam do roboty 

tylko ja po prostu czuje taka pustkę i nie wiem co ze sobą zrobić 

normalnie mogłabym pojsc na spacer z psem ale teraz jest taka okropna pogoda 

gdzie jest moje slonce ? :(

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika rena1ch4n.