>
photoblog.pl
Załóż konto
Kategoria:
Wwyymm
Dodane 18 MAJA 2026 ze strony mobilnej
74
Dodano: 18 MAJA 2026

18.5.26

pias z kotem 

szkoda że nie zrobiłam lepszego zdjęcia , bo tak ladnie wygladala a ja zrobiłam takie zdjęcie ze nawet pyszczka nie widać 

nwm co napisać , wiec ciesze sie że udało mi się dziś uniknąć wf ale jutro i pojutrze będę musiała jeszcze przeżyć 

a do tego muszę jeszcze przezyc jutrzejszy niemiecki ,bo wróciły już nam kartkówki

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika rena1ch4n.