>
pias z kotem
szkoda że nie zrobiłam lepszego zdjęcia , bo tak ladnie wygladala a ja zrobiłam takie zdjęcie ze nawet pyszczka nie widać
nwm co napisać , wiec ciesze sie że udało mi się dziś uniknąć wf ale jutro i pojutrze będę musiała jeszcze przeżyć
a do tego muszę jeszcze przezyc jutrzejszy niemiecki ,bo wróciły już nam kartkówki