>
dziś z kolei był chyba najgorszy dzień w szkole
mialam racje z tym ,że ja i ta dziewczyna będziemy sie zachowywać jakbyśmy się nie znały ale tyle razy juz tak miałam że jestem dosc przyzwyczajona
ale najbardziej zasmuciła mnie sytuacja na wf
wiem że nie jesyem dobra w sportach , a szczególnie tych drużynowych , a jak jeszcze gram z tak jakby nie znanymi ludzi mi się nie potrzebnie stresuje i jestem jeszcze bardziej nie potrzebna
mielismy grać w siatkę , oczywiście nie cierpie tego cholerstwa , Ale byłam zmuszona
chcialam sie tylko zapytać takiej dziewczyny , czy jestem w jej drużynie , bo juz nic nie rozumiem, a ta mówi " tak" takim tonem ,jakby to ja odpowiadala za wszystkie zbrodnie świata i z taką złością ? Nwm
ale jeszcze bardziej zlamalo mnie to , jak te wredne babska mnie obgadywały sobie jak to ja słaba jestem i ze prostej piłki nie potrafię odbić
jedna dziewczyna, której szczególnie nie lubię ,bo patrzy się na mnie czasem jak na robaka , poszła nawet do pana i nie wiem co mu powiedziala , ale prawdopodobnie zeby mnie zabral z boiska czy coś
a ten tylko po prostu dołączy do gdy by nas wspomóc
ale jednocześnie tak się na mnie lampily i gadały do siebie że już nie wytrzymałam i uciekłam do kibla
i znowu skończyło się tak samo , choć tym razem wydaje mi się że może nawet i atak paniki miałam , bo bardzo trudno było mi normalnie oddychać ,a jak próbowałam to robiłam to gwałtownie i nie mogłam się uspokoic
na dodatek musiałam wrócić na lekcje bo pan mnie nawiedzał i miałam jeszcze ostatnią po tej
wiec po prostu koszmar i jeszcze bardzej chce zamknąć się w pokoju
nie cierpię tej dziwki , niech się rąbie
Inni zdjęcia: 43 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd;) pattusia91gd