>
w końcu jestem wolna , chyba czuje sie teraz bardziej zrelaksowana , choc nie wiem
może wmawialam sobie ten caly stres , bo kompletnie nie czuję zmiany , wcześniej jakoś specjalnie sie nie stresowałam u teraz też
niby pisałam że sie stresuje , ale chyba nie było to zbyt szczere
jedyne co w sumie się zmieniło , to w pierwszym dniu , bardzo bolało mnie gardło i ciągle było wysuszone nie ważne ile bym pila i trochę mnie swędziało
a wgl jeśli chodzi o Anglika to był bardzo łatwy , walnęłam się w jednym zadniu , więc może u stówy nie bedzie ale 90 ileś na pewno