>
jeśli chodzi o Polski , to jestem dobrej myśli
nie było jakieś mega trudnych pytań i tematy były nawet spoko , lecz najgorsze jest to ,że był jakiś przyjaciel automateusz , którego nikt za cholerę nie znał
nawet jak patrzę w internecie , to nikt tego nie zna
a jeśli chodzi o matme , to jestem strasznie podekscytowana
myslalam że bede bardzo zestresowana tymi egzaminami, ale jakos bardziej uwazam ,że to jest fajnie
robilam dużo zadań i arkuszy za matmy , wiec jestem bardziej pewna niż na polskim
wgl chyba już trochę za późno na postanowienia nowo roczne , ale w tym roku chciałabym ponaprawiać chociaż części relacji , które nawaliłam
i dziś udalo mi się , może nie naprwic ( nie byliśmy nawet jakoś skłóceni ) , ale odnowić kontakt z jednym starym znajomym , gadaliśmy przez prawie 3 godziny przez tel
wiec to już jakiś postęp