>
photoblog.pl
Załóż konto
Kategoria:
Wwyymm
Dodane 11 MAJA 2026 ze strony mobilnej
100
Dodano: 11 MAJA 2026

11.5.26

jeśli chodzi o Polski , to jestem dobrej myśli 

nie było jakieś mega trudnych pytań i tematy były nawet spoko , lecz najgorsze jest to ,że był jakiś przyjaciel automateusz , którego nikt za cholerę nie znał 

nawet jak patrzę w internecie , to nikt tego nie zna 

a jeśli chodzi o matme , to jestem strasznie podekscytowana 

myslalam że bede bardzo zestresowana tymi egzaminami, ale jakos bardziej uwazam ,że to jest fajnie 

robilam dużo zadań i arkuszy za matmy , wiec jestem bardziej pewna niż na polskim

 

wgl chyba już trochę za późno na postanowienia nowo roczne , ale w tym roku chciałabym ponaprawiać chociaż części relacji , które nawaliłam 

i dziś udalo mi się , może nie naprwic ( nie byliśmy nawet jakoś skłóceni ) , ale odnowić kontakt z jednym starym znajomym , gadaliśmy przez prawie 3 godziny przez tel 

wiec to już jakiś postęp 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika rena1ch4n.