>
jutro pierwszy egzamin , czas umierać :(
chyba czuję się przygotowana , wczoraj powtarzałam lektury , dziś trochę gramatyki
powinnobyć chyba dobrze , mam 3 godziny więc czasem się nie przejmuje
najbardziej to stresuje się ,że będzie jakiś dziwny temat wypracowania albo dziwna lektora ( najgorzej jak beda syzyfowe prace )
jestem wgl w szoku ile osób pamiętało o moich egzaminach i zyczolo mi powodzenia