>
photoblog.pl
Załóż konto
Kategoria:
Wwyymm
Dodane 10 MAJA 2026 ze strony mobilnej
147
Dodano: 10 MAJA 2026

10.5.26

jutro pierwszy egzamin , czas umierać :(

chyba czuję się przygotowana , wczoraj powtarzałam lektury , dziś trochę gramatyki 

powinnobyć chyba dobrze , mam 3 godziny więc czasem się nie przejmuje 

najbardziej to stresuje się ,że będzie jakiś dziwny temat wypracowania albo dziwna lektora ( najgorzej jak beda syzyfowe prace ) 

 

jestem wgl w szoku ile osób pamiętało o moich egzaminach i zyczolo mi powodzenia 

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika rena1ch4n.