>
czemu nie mogę po prostu być taką shiro , ona nie musi za wiele robić i może spać przez pół dnia
tylko czy życie w taki sposób napewno było by ciekawe? jakos nie sądzę , więc z jednej strony miałabym takie spokojne życie ale nie mogłabym robic nic innego poza tym , co jest dość slabe bo bardzo chciałabym zwiedzić kazdy kraje (szczególnie moje Nordic 5)
zostalo tylko prawie 3 dni do egzaminu i cos czuje ze sie nie wyrobię
teoretycznie mam wszystko powtórzone , ale jakoś nie czuję się pewnie , napewno wiem że muszę powtórzyć gramatykę z polaka