>
photoblog.pl
Załóż konto
Kategoria:
Wwyymm
Dodane 7 MAJA 2026 ze strony mobilnej
113
Dodano: 7 MAJA 2026

7.5.26

czemu nie mogę po prostu być taką shiro , ona nie musi za wiele robić i może spać przez pół dnia 

tylko czy życie w taki sposób napewno było by ciekawe? jakos nie sądzę , więc z jednej strony miałabym takie spokojne życie ale nie mogłabym robic nic innego poza tym , co jest dość slabe bo bardzo chciałabym zwiedzić kazdy kraje (szczególnie moje Nordic 5) 

 

zostalo tylko prawie 3 dni do egzaminu i cos czuje ze sie nie wyrobię 

teoretycznie mam wszystko powtórzone , ale jakoś nie czuję się pewnie , napewno wiem że muszę powtórzyć gramatykę z polaka 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika rena1ch4n.