>
photoblog.pl
Załóż konto
Kategoria:
Wwyymm
Dodane 5 MAJA 2026 ze strony mobilnej
107
Dodano: 5 MAJA 2026

5.5.26

tak powinnie wyglądać każdy dzień , a nie jak dziś ,że deszcze pada i jest zachmurzono , może i dopiero od 19 ale jednak , słońce powinno być przez cały dzień 

 

wiem ,że powinnam się stresować tymi cholernymi egzaminami ale jakoś tak bardziej czuję pustke , wszystko znów mnie nudzi i jesli chodzi o dziś , to w sumie za wiele nie zrobilam

wróciłam ze szkoły , siedziałam na twiterze , robiłam arkusz z polskiego i napisalam rozprawkę i jeszcze później pojechałam na chwilę do sklepu i dostalam nowe ubrania  

prawie nic ale wlasnie streściłam 6 godzin mojego dnia po 15

i nadal ciagle myślę o moich były przyjaciołach i jak za nimi tęsknie    

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika rena1ch4n.

Informacje o rena1ch4n


Inni zdjęcia: tss toujourspurJa pattusia91gd;) pattusia91gdPatki pattusia91gdTaka Ja :)) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd:) pattusia91gd1865 akcentovaParafia św Piotra i Pawła bluebird11