>
tak powinnie wyglądać każdy dzień , a nie jak dziś ,że deszcze pada i jest zachmurzono , może i dopiero od 19 ale jednak , słońce powinno być przez cały dzień
wiem ,że powinnam się stresować tymi cholernymi egzaminami ale jakoś tak bardziej czuję pustke , wszystko znów mnie nudzi i jesli chodzi o dziś , to w sumie za wiele nie zrobilam
wróciłam ze szkoły , siedziałam na twiterze , robiłam arkusz z polskiego i napisalam rozprawkę i jeszcze później pojechałam na chwilę do sklepu i dostalam nowe ubrania
prawie nic ale wlasnie streściłam 6 godzin mojego dnia po 15
i nadal ciagle myślę o moich były przyjaciołach i jak za nimi tęsknie