Photoblog.pl

Załóż konto

hello, my dear, kill me gently. 

2018/01/16   

 

« następne   poprzednie »

Cholernie ciężko jest udawać, że wszystko jest w porządku, kiedy tak na prawdę nic nie jest ok.

Cholernie ciężko jest radzić sobie ze świadomością, że ktoś, kto był przy Tobie przez całe Twoje życie odchodzi i nie jesteś w stanie tego w żaden sposób zatrzymać.

Cholernie ciężko jest patrzeć na cierpienie takiej osoby, na jej zmęczoną, wychudzoną i zapadniętą twarz, która jeszcze w wakacje była roześmiana. Jasne, nie było idealnie, ale teraz uśmiech to coś, czego bardzo Ci brakuje i co chciałbyś zobaczyć. Ale prawdopodobnie nigdy już nie zobaczysz.

Cholernie ciężko jest nosić całymi dniami maskę, a wieczorami nie móc powstrzymać łez.

Cholernie ciężko jest pogodzić się z myślą, że tej osoby nie będzie przy Tobie w najważniejszym dniu w Twoim życiu. Że nie zobaczy Twojego nowego domu i nie opowie Ci o kwiatach, o których wcześniej nie chciałeś słuchać, bo nie miałeś ich gdzie hodować. A ta osoba kochała kwiaty, a kwiaty zdecydowanie kochały ją, bo zawsze pięknie rosły.

Cholernie ciężko jest pogodzić się z tym, że prawdopodobnie przegapiłeś moment, żeby powiedzieć jej jak bardzo ją kochasz i jak bardzo chciałbyś żeby była zdrowa, bo nikt nigdy nie nauczył Cię wyrażać emocji i mówić wprost co czujesz.

Cholernie ciężko jest Ci uświadomić sobie, że byłeś czasem okropny i nie możesz za to przeprosić. A ona zawsze była dla Ciebie taka dobra, nigdy nie podniosła głosu, zawsze wspierała, martwiła się o Ciebie i przykrywała masą koców w nocy, żebyś przypadkiem nie zmarzł i się nie przeziębił.

Cholernie ciężko jest uświadomić sobie, że poza nią zostaje Ci już tylko jedna na prawdę bliska osoba.

 

 

Chciałabym żeby to wszystko było tylko złym snem, z którego mogę się obudzić i zobaczyć znowu jej uśmiech.

 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis reminescence

 

Wpis reminescence

 

Nostalgia

 

Wpis reminescence

 

Wpis reminescence

 

Wpis reminescence

 

Wpis reminescence

 

Wpis reminescence

 

Wszystkie wpisy