Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 21 CZERWCA 2021
Wyświetleń: 393

Ogarniam życie. A właściwie nie ogarniam.

 

Strasznie gorąco. Byłam w piątek na weselu, wróciłam wczoraj i poszłam na urodziny znajomego. Wypiłam dwa piwa i dzisiaj dziwnie się czuję.

 

Moja była przyjaciółka pierwszy raz od nie wiem kiedy wyświetliła moją relację na fb. Ciekawe. 

 

Wczoraj po spotkaniu wywiązała się rozmowa z jednym znajomym na temat mojego Exa. Jezu. Niby fajnie było z siebie trochę komuś wyrzucić trochę na ten temat, ale z drugiej strony... Wstyd mi, bo ten znajomy chciał podpytać o mnie Exa. Niby ma tego nie zrobić, ale kto wie, pewnie zrobi. I pewnie usłyszy, że Ex ma mnie w dupie, czy generalnie coś z takim przesłaniem. No i już wie, że wcale nie jest mi wszystko jedno i nadal mnie ten temat rusza. I głupio mi z tym, bo bycie niechcianym traktuję jako upokorzenie... a przynajmniej niechcianym przez faceta. A ten gość będzie o tym wiedział. I Ex też może się dowiedzieć. I będzie miał "przewagę".

 

Już się zastanawiam, jakie dostanę komentarze pod tym wpisem na temat moich rozkmin XD

 

Poza tym czuję się trochę bez sensu. Ze studiami nie tak źle, ale najważniejsza praca nie jest przesłana, magisterka nie jest zaczęta. Dramat. Mam do ogarnięcia jeszcze trochę pytań na Classroomie, żeby ewentualnie mieć szansę na wyższą ocenę, dwie prace na dziwny przedmiot, który okazał się strasznym nieogarem XD I nie wiem w sumie, co jeszcze. Ta nieszczęsna pracka roczna na pewno. Szukanie pracy. ;///

Napisałam przed chwilą ważny mail, ale odpowiedź niekoniecznie będzie dla mnie fajna.

 

Dużo stresu mam.

 

W ogóle jakoś mi głupio. Ludzie, z którymi się wczoraj spotkałam, to tacy ludzie sukcesu. Pracują w IT, mają kasę, podróże, lekko im. Wstyd mi, bo ja w ogóle nie ogarniam i czuję, że nie powinnam przebywać w ich towarzystwie. Masakra.

 

 

Straciłam niby notkę, bo zamknęłam kartę, ale jak dodałam znów zdjęcie, to jednak tekst wrócił ;o

 

Mam czasem myśli S. ostatnio. Muszę o tym pogadać z psycholożką, tylko muszę się odkacować do końca, bo inaczej nie mam pewności, czy to nie kwestia skutków alko.

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika relativities.
padholder gdzie to znikłaś ?
22/09/2021 12:41:55
lzejszadowakacji Myśl
25/06/2021 18:12:42
lzejszadowakacji Myśli s to bardzo niepokojący objaw. Koniecznie obgadaj to na terapii.
25/06/2021 18:13:58
relativities nadal je mam. może przez nagłe odstawienie leków, jutro idę do apteki.
01/07/2021 20:26:46