Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 25 LUTEGO 2021
Wyświetleń: 186

Nie ja.

 

 

Mam właśnie zajęcia online, będę przed kompem do 19:15, a może i do 20:45, bo jeszcze jeden wykład do odsłuchania z wczoraj.

 

Byłam w sklepach dzisiaj, znów kupiłam kosmetyki ;xxxx masakra. No, ale zużywam je, więc chyba nie jest aż tak źle? W internecie też jakoś wczoraj parę rzeczy kupiłam.

 

Znów myślę o byłym, wyobrażam sobie bliskość z nim. Chciałabym kogoś poznać, byleby o nim zapomnieć ;( Odkąd ostatnio go widziałam, minęło jakieś... hmm, ponad rok. Około roku i trzech miesięcy. 

Znacie jakąś parę, która się rozstała i zeszła po roku lub dłużej? ;X

W ogóle brakuje mi jakiejś bliskości, przytulania, słodkich słów, buziaków. Nie wiem, czy w ogóle mnie to jeszcze spotka.

 

Głowa mnie koszmarnie boli ostatnio, nie wiem, od czego, może od leku. 

 

 

U babci niby spoko, ale ciągle ma pretensje i się czepia. Ale za to mam spokój od sytuacji w domu. I "swój" pokoik. Tylko nie wolno mi chodzić na dwór po zachodzie słońca i co jakiś czas słyszę krytykę i czuję się lekceważona i źle traktowana. No, cóż. Fajnie mi się śpi przynajmniej, czuję się taka uwolniona...

 

Ale chyba powinnam powoli zbierać się do kupy. Nie wiem. Wrócić do Wawy, ogarnąć pracę, jakiś pokój. Może jakiś kurs językowy.

 

Słabo, że po sobocie u znajomego będę musiała wrócić do domu, bo babcia się boi wirusa :(

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika relativities.
padholder śliczna do bólu
27/02/2021 7:09:06