Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 22 LUTEGO 2021
Wyświetleń: 159

Jestem u babci. W sobotę chyba ognisko u M. Ciekawe, czy będzie Kolega od B., pewnie nie. Może i lepiej.

 

Ech, znów będzie nabór na Erazmusa, ale tym razem chyba mam za chujową średnią i nic z tego nie będzie. No ale, kto wie, jak to będzie z tą koroną... Może nie ma czego żałować...

 

Nie napisałam jeszcze wszystkich maili, ech. Ale nie mam do tego siły. Napiszę dwa i już mam ochotę uciekać od kompa.

 

Wczoraj, a właściwie dzisiaj w nocy pisałam z taką jedną dziewczyną (Ex lajkuje jej fotki, zaprosił ją na urodziny rok temu, podejrzewam, że mu się podoba i pewnie do niej zarywał - może to ta dziewczyna, którą próbował zaprosić na spacer?) Laska tańczyła/tańczy balet, w liceum ktoś na ulicy zaprosił ją do modelingu, skończyła matmę, pewnie programuje, ma faceta, jest ładna i jeszcze zamierza "działać" w kierunku aktorstwa.

 

 

Przechujowe uczucie, jak widzisz, że inni ludzie spełniają za Ciebie Twoje marzenia. Wpadłam w mega doła.

 

W sumie nie wiem, co jeszcze napisać. Zablokowałam Exa. Trudno mi nazwać uczucie do niego. Zamierzam serio odpuścić media społecznościowe. Wstyd mi, że się w nich tak "obnażałam" (tyle dodawałam zdjęć, jakichś moich śmieszków, fotek mojego otoczenia, zwierzałam się ludziom), mam też dość tych "znajomych" z FB i insta. Po co mi to, skoro i tak z nikim z nich nie chcę się spotkać w realu. Kolejne znajomości na niby, byle gdzieś bywać?

 

Słucham na ZOOMie jednego spotkania, ale typ gada po angielsku, niby znam angielski, ale męczy mnie to słuchanie. I ględzenie uczestników też, ten pokraczny angielski, to dukanie płochych dziewcząt. Nienawistnie to brzmi, wiem :( Jakiś zły wieczór mam.

 

Jak się to skończy, chyba znów sobie odpocznę kilkanaście minut, a potem zabieram się za skrobanie maili. Bleh.

 

 

Co pomaga Wam się podnieść/pocieszyć, w chwilach, kiedy macie dość, odczuwacie zwątpienie, smutek i bezsens?

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika relativities.
jesiennaherbata Słucham podcasty kryminalne i myślę, że inni mają gorzej :P Lub idę spać, bo rano zawsze mam lepszy humor.
22/02/2021 20:39:33
relativities haha, to porównywanie w dół ;D
23/02/2021 10:45:17
pokojsztuczek Jaki koleś! to twój syn? :D
22/02/2021 21:43:10
relativities sims jakiś
23/02/2021 10:45:03
abyaby999 Ściana :)

Ściana i ja. Gapimy się na siebie tak długo, aż któreś z nas się podda. Bywają chwile, wcale nie tak rzadko, że dość dużo czasu sobie poświęcamy. Póki co, to ja jestem tym, który ustępuje, wstaje i idzie coś zadziałać. Przeważnie jakąś kolejną głupotę :P
23/02/2021 1:09:04
Photoblog.PRO pennyroyalcoffee Rozwiązuję zagadki. Zamiast myśleć o smutku myślę o rozwiązaniu jakiegoś ustrojstwa :D
22/02/2021 19:00:18
lzejszadowakacji Mi pomagają książki psychologiczne,live na instagramie psychologów. Pomaga też słuchanie muzyki i czas dla siebie. No i rozmowa z kimś zaufanym .
22/02/2021 18:43:36