>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 17 GRUDNIA 2015
207
Dodano: 17 GRUDNIA 2015

Najlepsza ciocia <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kreślony przyszłości szkic był jak na wodę pic

czar prysł

nie ma już nic

płonie niechęci znicz
strzał w pysk to wiedz jak nic

że płonie miłości znicz!

Komentarze

dabkowa0o3 Chyba najlepsze ciocie! :*
22/12/2015 0:23:22

Informacje o regemishana


Inni zdjęcia: Karbówek pattusia91gdJa pattusia91gdU chrzesnej pattusia91gd15.6.26 rena1ch4nZimowo pattusia91gdBielsk pattusia91gdToruń pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdWkjsnsns niedlakazdego88