Photoblog.pl

Załóż konto

MARTA SWAKOWSKA PHOTOGRAPHY 

redwhiteness

redwhiteness

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Na imię mi Marta. Jestem 17 letnią uczennicą liceum profilowanego. Interesuję się zarówno fotografią, jak i grafiką komputerową oraz kynologią.
Ciężko jest mi jednoznacznie stwierdzić od kiedy zaczęła się moja przygoda z fotografią, ponieważ miałam z nią styczność już w wieku 12 lat. Otrzymałam wtedy swój pierwszy aparat cyfrowy, którym robiłam zdjęcia głównie mojemu psu. Na poważniej fotografią zainteresowałam się dwa lata temu, gdy stałam się posiadaczką lustrzanki cyfrowej. Zaś rok temu zaczęłam wykonywać zlecenia i znacznie częściej umawiać się na sesje z osobami, które nie ograniczały się do grona moich znajomych.

O moich zdjęciach

Jestem osobą otwartą na przeróżne pomysły i naprawdę nic nie jest w stanie mnie zdziwić. Z chęcią podejmę współpracę z modelką/modelem na terenie Chojnic, Bydgoszczy i okolic. Cena pozostaje do uzgodnienia.
Na swoich zdjęciach staram się przede wszystkim uwydatnić cechy szczególne modela, które w jakiś sposób przykują uwagę odbiorcy, a samemu zdjęciu nadaję specyficznego charakteru.

Dyskusje na forum

  • Serdecznie zapraszam modeli/modelki na sesję zdjęciową. Mile widziane osoby z chociażby średnim doświadczeniem pozowania przed obiektywem :). Jeśli jesteś zainteresowany/a skontaktuj się ze mną poprze (...)

    Offtopic » SESJA FOTOGRAFICZNA NA TERENIE CHOJNIC, BYDGOSZCZY I OKOLIC

  • Od samego początku mojej przygody z fotografią do edycji zdjęć używałam photoshopa. Co prawda przewinęło się parę programów, które chciałam przetestować z czystej ciekawości, jednak zawsze wracałam do (...)

    Edycja zdjęć » Photoshop czy gimp?

Mój sprzęt fotograficzny

Moje miejsca w sieci

Najnowsze wpisy

Wpis redwhiteness

 

Wpis redwhiteness

 

Wpis redwhiteness

 

Wpis redwhiteness

 

Wpis redwhiteness

 

Wpis redwhiteness

 

Wpis redwhiteness

 

Wpis redwhiteness

 

Wszystkie wpisy