Photoblog.pl

Załóż konto

P.

Dodane 18 CZERWCA 2019 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 162

Naszła mnie wena a raczej rozkmina.. Choć myślę o tym bardzo długo tylko niewiem jak to ubrać w słowa.. Pytanie do tych co są w stałym długim szczęśliwym związku..

Czy myślicie o dawnej miłości? Hmm.. W sensie czy wraca do was wspomnienie o kimś z przeszłości, pierwszej miłości? Czy macie osobę, która zapadła wam szczególnie w pamięć i mimo że macie u boku kogoś kogo kochacie to myślicie o tym kimś.?

Bo ja tak mam.. I wydaje mi się że to jest słabe i nie uczciwe wobec mojego partnera. I potrzebuje rady, bo nie jest dobrze..

Nie, nie mam kontaktu z tą osobą od co najmniej 5 lat, mamy się w znajomych na fejsie i obserwujemy się na insta.. I czasem tylko wraca w snach i myślach, i tylko czasem myślę co by było gdyby.. Choć tak naprawdę wiem co by było. Nigdy nie bylibyśmy razem bo on kocha swoją ex (tak wnioskuję z pewnych źródeł) Ehh.. Żałosne. Ja jestem żałosna.

Czy czyni mnie to zła dziewczyną? Mam cudownego chłopaka, kocham go jestem szczęśliwa.. Pomimo moich największych wad jest ze mną i uskrzydla. A jednak.. Czasem mam wyrzuty sumienia, bo czuję się jakby to była..."zdrada?"...

Niewiem czemu myślę o P. niechce tego, wyleczylam się z Niego dawno temu, bardzo kochałam go choć nawet nie byliśmy w związku (niemogliśmy być z mojej winy, ale nie chce o tym pisać). Na początku znajomości coś iskrzyło, ale kontakt się urwał a ja w między czasie popełniłam błąd życia (to o czym niechce pisać) później już tylko kolegowaliśmy się, czasmi spotykali jako znajomi bo to napewno nie była przyjaźń.. Niewiem co między nami było tak naprawdę.. Niewiem nawet czy byli byśmy szczęśliwi.. A może właśnie ta niewiedza, powoduje to wszystko.. Ciężki temat. Bije się czasami z myślami i zastanawiam.. gdyby doszlo do spotkania z P. teraz.? - niewiem co by było i obawiam się że mogłabym popełnić jeszcze większy błąd życia i stracić kogoś kto kocha mnie bezgranicznie..

Takie nocne rozkminy. Jeszcze wrócę do tematu zapewne. Pozdrawiam.

 

 

"Nothing compares, no worries or cares

Regrets and mistakes, they're memories made..

Who would have known how bittersweet this would taste?.."

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika rebelliousangel4.
annna97 czasem powraca, ale bardziej sentymentalnie niż jakoś tak głębiej
30/06/2019 16:10:40
bezlitosnaklar Sama ostatnio bije się z myślą ....Co by było gdyby ...?
Nie wiem dlaczego tak jest , ale zawsze wierze w to , że nie bez powodu te myśli do nas przychodzą .
Przekonałam się o tym nieraz...
19/06/2019 13:33:55
rebelliousangel4 Bardzo dziwne.
19/06/2019 15:36:37