>
W tym roku spędziliśmy Święta we trójkę, u siebie. Cicho i spokojnie, oglądając filmy, leniuchując i...lecząc przeziębienie.
To były mimo wszystko dobre Święta :D
Inni zdjęcia: :* pattusia91gdPierwsze foto pattusia91gd:) dorcia2700Plan na kolejny raz bluebird1113 / 06 / 26 xheroineemogirlxcała Ja ns35:) ns35.. locomotivKoniaków ,Ochodzita rela12Audycja pamietnikpotwora