>
zjadłabym coś.
hmmm, z racji mego nietrzeźwego stanu dodam:
,,To tylko pewnego rodzaju przykrość nie być kochanym.
Prawdziwym nieszczęściem jest- nie kochać."
Chyba zmieniam włosy, hej!
oh i opener <3 :
Do you want to?
Inni zdjęcia: cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35:) ns35