Photoblog.pl

Załóż konto

Żyj dzisiaj, walcz jutro. !  

2012/12/31   

 

« następne   poprzednie »

Nie wiem, może już nadszedł czas podsumować ten 2o12 rok..

Siedząc teraz i patrząc wstecz wiem, że na pewno nie był on łatwy i dużo mnie nauczył. Teraz już wiem, że nie można nikomu ufać do końca; że ludzie zmieniają się pod wpływem pewnych zmian w swoim życiu i częściej jest to na gorsze; wiem że nigdy już nie będę taka naiwna, bynajmniej postaram się i na pewno nie chcę już taka być. Nie żałuję tego, że brakuje w moim życiu, już pewnych osób, po prostu musiało tak się stać. A niektórzy po prostu bez powodu lubią się odwracać i  milczeć, po prostu lubią wyjść i nie wrócić, ale spoko. Oczywiście nie powiem, że na początku nie było to bolesne, jednak teraz cieszę się z tego, że niektórych z nich już nawet ze mną nie ma, a tym co są bardzo dziękuję i chcę powiedzieć, że jesteście dla mnie bardzo ważni i Was kocham.  Kolejną ważną rzeczą, której się nauczyłam to walczyć o to, na czym mi zależy i o osoby, które są dla mnie naprawdę ważne. Były ciężkie momenty w tym roku, ale to one najbardziej uświadamiają człowiekowi, jak cenne jest życie i że mimo nich trzeba żyć i pokazać innym, że potrafi się biec w nie z podniesionym czołem i gotowością do walki. Oczywiście jak każdy człowiek popełniłam wiele błędów, ale to na nich człowiek się uczy i myślę, że już takich drugi raz nie popełnię. Żałuję też tego, że moja motywacja i zawzięcie upadło w pewnym momencie i przez to muszę się z tym problem uporać w Nowym Roku, ale myślę, że damy radę. I chyba nie wierzę dalej w to, że końcówka tego roku może być tak wspaniała przez co i w początek tego Nowego Roku wejdę z cząstką szczęścia w dłoni. Mimo iż planów na dzisiejszy wieczór konkretnych nie mam, postanowienia noworoczne już są. Były trzy jednak pisząc tą notkę troszkę ich przybyło i jestem pełna optymizmu co do nich. Mam nadzieję, że nie nadaremnie i żegnam ten rok z ulgą i wiarą, że ten 2013 okaże się troszkę wyrozumialszy i lepszy, a ocean niespełnionych marzeń się troszkę zmniejszy   : )

 

 

 A Wam wszystkim życzę udanej zabawy sylwestrowej i aby kac w wtorek rano urywał Wam głowy, bowiem dla mnie ten wieczór pozostaje bezalkoholowy i wprowadza mnie w początek jednego z postanowień noworocznych. :)
Życzę Wam również, abyście w tym 2013 roku byli zdrowi - bo to jest najważniejsze.
Aby ten 2013 rok był przepełniony miłością - bo to ona nadaje sens życiu.
By był on pełen wiary - bo to ona pozwala przetrwać nam trudne chwile. 
i by nie zabrakło w nim nadziei - bo gdy ona jest niemożliwe jest możliwe.

 

 

 

Tymczasem mieliśmy obejrzeć Jackass'a 3,5 a walczymy z natrętną młodzieżą, co po prostu wykańcza i zmusza do pójścia spać, a więc rozkosznych snów wszystkim i dobranoc.  :)

 


I czuję, że nie muszę mu tak zawracać w głowie, żeby gdy zobaczy spadającą gwiazdę , jego życzenie brzmiało, jak moje imię ..

 

 

 

 

KLIK .! :) - aj uwielbiam <3

Brak komentarzy
Info

Komentowanie zdjęcia zostało wyłączone
przez użytkownika purefooly.

Najnowsze wpisy

Wpis purefooly

 

Wpis purefooly

 

Wpis purefooly

 

Wpis purefooly

 

Wpis purefooly

 

Wpis purefooly

 

Wpis purefooly

 

Wpis purefooly

 

Wszystkie wpisy