Photoblog.pl

Załóż konto

 

2013/03/30   

 

« następne   poprzednie »

Najpiękniejszy okres w życiu, rok i dwa dni. Nie mogłabym wymarzyć sobie piękniejszej rzeczywistości. Ostatni okres dał mi sporo do myślenia, jestem w stanie zrobić wszystko, aby być przy Tobie, dla Ciebie. Od teraz kochanie, będzie tylko coraz piękniej. Po każdej burzy wychodzi słońce. Nocna rozmowa dała mi sporo do myślenia, ostatnie wydarzenia także. Nigdy więcej nie wypowiem słów, które w jakikolwiek sposób mogłyby Cię zranić, obiecuję. Nigdy więcej, nic nie będzie w stanie nas w jakikolwiek sposób skłócić, nie ma już po prostu takiej osoby. 

 

 

" Idealny związek - gdy potraficie rozmawiać jak najlepsi przyjaciele, kłócić się jak stare małżeństwo, bronicie jak rodzeństwo. "

 

 

 

Nie ma w tym ani trochę kłamstwa. Chcę, abyś wiedział, że jesteś mi najbliższą osobą, Jak nikt potrafisz mi najprostszymi słowami wywołać uśmiech. Każdy dzień, każda godzina, każda minuta i sekunda spędzona z Tobą, była na swój sposób idealna. Czeka nas jeszcze ok. 20 tysięcy dni razem, od teraz musimy je doskonale wykorzystać. Kocham Cię ze wszystkich sił, jakie posiadam. 

Brak komentarzy
Info

Komentowanie zdjęcia zostało wyłączone
przez użytkownika psychicznamarti.

Najnowsze wpisy

Wpis psychicznamarti

 

Wpis psychicznamarti