Photoblog.pl

Załóż konto

Merlin - Always & Forever 

przygodymerlina

przygodymerlina

  • Zagranica
  • Ostatnio online 03 October 2013
  • Dołączył 14 July 2012
  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

"ŻADEN MŁODY CZŁOWIEK, BEZ WZGLĘDU NA TO, JAK JEST POTĘŻNY, NIE ZNA SWEGO PRZEZNACZENIA."
Sezon 1, odcinek 1.


Czym są Przygody Merlina?

Serial opowiada o losach młodego czarownika Merlina, który po przybyciu do Królestwa Camelot odkrywa swoje przeznaczenie nierozłącznie związane z Księciem Arturem, który z biegiem lat staje się legendarnym Królem Arturem. Merlin działa w tajemnicy nie ujawniając swojego wyjątkowego daru ponieważ magia w Królestwie od przeszło 20 lat jest usilnie tępiona i krytykowana. Z początku jest on tylko sługą Artura ale dzięki jego oddaniu i poświęceniu oboje stają się dla siebie przede wszystkim przyjaciółmi, mimo iż Król nie zna prawdy o swoim najbliższym powierniku. Przeżywają oni wiele wspaniałych przygód i razem przyczyniają się do spełnienia swojego przeznaczenia, którym jest połączenie pięciu Królestw i utworzenie tym samym potężnego Albionu. Czy Merlin kiedykolwiek będzie mógł wyznać prawdę swojemu Panu? Czy Artur wybaczy mu wieloletnie zatajanie prawdy? Czy Albion powstanie? Tego wszystkiego dowiesz się oglądając ten serial. Jeśli jeszcze go nie znasz a interesuje Cię tematyka średniowiecza, zamków, królestw, rycerzy, niebezpieczeństwa, ryzyka, intryg, wierności, miłości, poświęcenia, humoru, magii i prawdziwych wartości to spokojnie mogę Ci go polecić bo to jest serial właśnie dla Ciebie. Nie czekaj, powiększ grono wiernych fanów Merlina już dziś! :)

Przygody Merlina luźno nawiązują do legend arturiańskich.


W razie pytań śmiało do mnie napisz. Jeśli tylko będę umiała pomóc na pewno to zrobię.
+ Zaglądaj tu regularnie. Każdego dnia nowa porcja ciekawostek, nowości, informacji, spoilerów... Doskonałe miejsce dla każdego fana.
Przyłącz się, stań się aktywny i powiększ grono sympatyków tego bloga, sympatyków Merlina. :)


REGULAMIN

1. Kulturalne wypowiedzi w komentarzach.

2. Szacunek do pozostałych użytkowników wypowiadających się na moim blogu. Wolność słowa pozwala każdemu na wyrażenie zdania i dołączenie się do każdej rozmowy odbywającej się na fanpage'u bez urażania godności osobistej osób z odmiennym zdaniem.

3. Złamanie któregokolwiek punktu skutkuje usunięciem komentarzy a w dalszym postępowaniu również zablokowaniem dodawania opinii od niezalogowanych.


Czym się zajmuję?
Pierwszy blog na temat serialu Przygody
Merlina.

Moje miejsca w sieci

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

546

 

545

 

544

 

543

 

542

 

541

 

540

 

539

 

Wszystkie wpisy