Photoblog.pl

Załóż konto

I JUST LOVE TO SAY FUCK 

2018/02/09   

 

« następne   poprzednie »
Powiększenie

Eh eh eh.

Oglądałam film w necie  i w propozycjach pojawił mi się 'Zakochany Kundel'. Przypomniało mi się kilka Disneyowskich bajek i ulubionych zwierzęcych parek.

Pongo i Perdita, Bernard i Bianka, Tramp i Lady,  Tod i Vixey.

Nie sądziłam, że pamiętam te imiona, ale mózg zaskoczył jak tylko zobaczył obrazki.

Najfajniesze chyba 101 dalmatyńczyków :)

Jeszcze jakaś taka była ale musiałabym znaleźć.

 

Jak byłam dzieciakiem to miałam z tatą taki "rytuał" przez jakiś czas, że co któryś tydzień, albo co tydzień? Nie pamiętam...

W każdym razie tata wracał z pracy dopiero wieczorem i co jakiś czas, regularnie przynosił mi jakąś mini bajkę Disneya. 

Zawsze o tym pamiętałam i nie mogłam się doczekać jaką tym razem dostanę bajkę. Czasem o jakąś prosiłam, ale najczęściej to była niespodzianka.

One były takie przyjemne, urocze, miały piękne obrazki, jak to Disney. Ciągle wracałam do tych bajek swojego czasu... Mam nadzieję, że gdzieś są, bo jeśli ktoś je oddał albo nie daj szatanie wyrzucił to kurwa nie daruję. Muszę poszukać.

To są akurat bardzo sentymentalne pamiątki z mojego dzieciństwa - tych miłych, beztroskich czasów. Trochę szczęśliwe wspomnienia, trochę smutne, bo nie wrócą. 

 

Może są w drugim pokoju, który przyjdzie mi teraz w końcu sprzątać i ogarniać. To będzie masakra, ale wiem że znajdę dużo różnych pamiątek i 'wspomnień' z dawnych lat, tych miłych i tych mniej ... Znów będzie mi ciężko, bo kompletnie nie wiem co wyrzucić, co zostawić... jestem strasznie sentymentalna i wrażliwa w każdej kwestii, wiem co od kogo dostałam, kiedy, jak, blablabla i smutno mi się różnych rzeczy pozbywać, a wiem że kolekcjonowanie też nie jest dobre...

Eh smutno mi i beczeć mnie się chce.  Mam ciężki czas, najwyraźniej czeka mnie jeszcze gorszy, a do tego na sentymenty i rozkminy bierze.

Faktycznie, w samą kurwa porę! :)

Zaraz 4 a ja otworzyłam piwo które miało mnie zmulić do snu. Brawo, ale nie wiedziałam że to taka godzina.  Trudno. I tak mam jeszcze coś do zrobienia. 

Ładnie mnie pojebie jak gówno spałam poprzedniej nocy. Znowu trudno. Desensitize me! Anesthetize me, deaden me my beer!

 

 


 

 

 

 "Kije i kamienie mogą połamać kości, ale jeżeli chce się kogoś zranić tak naprawdę głęboko, używa się słów."

 

Czytam słowa i nie wierzę.

Najbardziej potrafią zranić ci których najbardziej kochamy, właściwie to tylko oni potrafią. To osoby które wiesz, że mogą wyrwać, rozszarpać, zjeść ci serce i je wypluć, a jednocześnie to osoby po których się tego nie spodziewasz i ufasz że tego nie zrobią.

Jak to było? Zaufanie to świadomość, że ktoś może cię skrzywdzić jednym łatwym ruchem i stuprocentowa pewność że tego nie zrobi.

...

 

Brak komentarzy
Info

Komentowanie zdjęcia zostało wyłączone
przez użytkownika przemislove.

Najnowsze wpisy

8
Wpis przemislove

 

Wpis przemislove

 

Wpis przemislove

 

Wpis przemislove

 

Z. Beksiński

 

Wpis przemislove

 

Wpis przemislove

 

Wpis przemislove

 

Wszystkie wpisy