>
Te nózie to Gosi, dziękujemy za użyczenie seksi firmowych bucików i wprawdzie niefirmowych, ale równie seksi łyduniek 
Zaniedbuję Was. Czujecie, że Was zaniedbuję? Powiedzcie, że tak czujecie, bo Ania obiecuje poprawę.
Ze spraw formalnych: dziś wróciłam z Zielonej Góry, było straszliwie nudno, teraz zacieszam, iż burza nadeszła! Teraz będę szukać rzeczaków na obóz, na który jadę sobie za 2 tygodniaki. I będzie cudnie.
W ogóle ostatnio mi cudnie jakoś, oprócz tego, że w domu mam piekiełko z powodu zbliżającej się egzekucji mojej siostry (vel ślubu).
A ze spraw nieformalnych...
DESZCZ
DESZCZ
DESZCZ
DESZCZ
DESZCZ
DESZCZ
i jeszcze więcej
DESZCZu



Woo-hoo!